اسمارت فون اکسپریا Z3 در نمایشگاه IFA 2014 معرفی خواهد شد

اسمارت فون اکسپریا Z3 در نمایشگاه IFA 2014 معرفی خواهد شد

- درSONY, شرکت های موبایل, موبایل, موبایل
57
دیدگاه‌ها برای اسمارت فون اکسپریا Z3 در نمایشگاه IFA 2014 معرفی خواهد شد بسته هستند

یکی از محبوبترین اسمارت فون های موجود در بازار اسمارت فون های سری اکسپریا  هستند که توسط شرکت سونی ساخته می شود. آخرین اکسپریا که با شماره 2 توسط سونی معرفی شد با امکاناتی فوق العاده وارد بازار شد و توانست فروش بسیار خوبی داشته باشد. در پی معرفی Galaxy S5 شرکت سونی نیز به فکر معرفی اکسپریا Z3 افتاد که طبق شایعاتی که در اینترنت پیدا می شود،… احتمالا اسمارت فون اکسپریا Z3 در نمایشگاه IFA 2014 که یکی از محبوبترین نمایشگاه های تکنولوژی است، معرفی شود.

خبر از اینجا منتشر شد که شرکت بزرگی سونی یک دعوت نامه ای به برگزار کنندگان نمایشگاه IFA 2014 ارسال کرده است که این دعوت نامه لیک (لو) شد. در زیر میتوانید تصویری از این دعوت نامه را مشاهده کنید.

http://pocketnow.com/wp-content/uploads/2014/08/sony-ifa-2014.jpg

ePrice  از این دعوت نامه تصویری گرفته و سراسر اینترنت پخش کرده است. در این تصویر همانطور که مشاهده می کنید در این تصویر: اسمارت فون اکسپریا Z3، یک تلوزیون، یک لنز دوربین اسمارت‌ فون قابل اتصال به دوربین های تلفن های همراه و یک تبلت قرار دارند و قرار است همگی در کنفرانس کمپانی بزرگ سونی نمایشگاه IFA 2014 معرفی و رونمایی شوند.

همانطور که در تصویر نوشته شده کنفرانس شرکت سونی قرار است در چهارشبنه 3 سپتامبر در ساعت 16:15 برگزار شود و این درحالی است که کمپانی همیشه رقیب سامسونگ نیز در 3 سپتامبر قصدد معرفی از محصولات خود را دارد.

به برگزاری نمایشگاه IFA 2014 فقط چند هفته زمان باقی مانده است و این نمایشگاه قرار است در ۵ سپتامبر شروع شود و تا ۱۰ سپتامبر ادامه خواهد داشت. باید تا 3 ستپامبر منتظر باشیم تا شاهد معرفی اسمارت فون اکسپریا Z3 و وسایل دیگر از سوی شرکت سونی باشیم.

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مایکروسافت 2300 کارمند بخش موبایل نوکیا را اخراج می کند

همانطور که اطلاع دارید مدتی ها پیش کمپانی