با کیفیت ترین ویدئوی منتشر شده از آیفون 6

با کیفیت ترین ویدئوی منتشر شده از آیفون 6

مدتی کوتاه تا معرفی آیفون نسل جدید و همچنین گزارش وبلاگی زنده از تک فارس از مراسم معرفی باقی مانده است . در همین زمان کوتاه نیز فاش کنندگان دست از پخش کردن عکس ها و ویدئو های متعدد نکشیده اند . در ادامه با ویدئویی همراه خواهید بود که کمی اطلاعات بیشتر از آیفون 6 احتمالی در اختیار ما میگذارد

در این ویدئوی با کیفیت آیفون احتمالی از تمامی زوایا به آرامی بررسی میشود . همچنین کالبد شکافی کوچکی نیز از سوی منتشر کننده قابل مشاهده است . نسخه ی 4.7 اینچی این گوشی در کنار آیفون 5s بسیار باریک تر به نظر می آید . همچنین اثری از وجود پنل جلویی در رنگ سفید نیز در این گوشی موجود است . از جمله نکاتی که تا بحال فاش نشده بود وجود سنسوری خاص در زیر لوگوی اپل در پشت این گوشی بود که کامل مشخص نیست چه وظیفه ای بر عهده دارد . البته چندان هم نمیتوان مطمعن در رابطه با وجود سنسوری در زیر لوگو خبر داد اما در این ویدئو لوگو کاملا مجزا از بدنه است .

لینک دانلود ویدئو

بسیاری از کابران انتظار معرفی دو نسخه از آیفون جدید را در دو سایز  4.7 و 5.5 اینچ و همچنین معرفی iWatch و همچنین نسل جدی آیپد را دارند . بر اساس شایعات بسیار زیادی تنها نسخه ی 4.7 اینچی در شرف معرفی است . حقیقت هرچه که باشد پس از اندکی صبر دیگر مشخص خواهد شد .

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اعضای جدید خانواده ی نکسوس, بزرگ تر و صد البته قوی تر

از چندی پیش شایعه ی معرفی نکسوس های