سونی از کابوس احتمالی‎اش میگوید

سونی از کابوس احتمالی‎اش میگوید

- دراخبار تکنولوژی
42
۰

سونی نامی ست که برای کمتر کسی ناشناخته است. غول ژاپنی دنیای فناوری. نامی که برای ژاپنی ها بسیار مورد احترام است. محصولات با کیفیت سونی در هر زمینه جایگاه خاصی دارند. کنسول جدید این شرکت طوفانی در دل مایکروسافت و ایکس باکسش به پا کرده و همچنین اگرچه فروش کمتری از سامسونگ دارد اما برخی مدیران اپل از پتانسیل بالای سونی در تولید گوشی هوشمند سخن گفته اند. اما رقابت تنگاتنگ موجب ضرر بسیاری در دنیای تکنولوژی میباشد. مخصوصا دنیای گوشی های هوشمند. دنیای رنگارنگی از مدل ها و سیستم عامل ها و برند ها. حال سونی ضرری 2,1 میلیارد دلاری را برای خود پیش بینی میکند. در ادامه با ما همراه باشید با شرح بیشتر این خبر.

گویا فروش پلی استیشن4 آنقدر بالا نبوده که جلوی ضرر پنجم سونی در طول شش سال اخیر را بگیرد. این شرکت ژاپنی ضرری معادل 2.1 میلیارد دلار را تا پایان سال میلادی جاری پیش بینی کرده که به گفته‎ی خود سونی مخارج بسیار زیاد بخش گوشی های هوشمند یکی از دلایل اصلی این ضرر دهی است.

سونی معتقد است رقابت تنگاتنگ در زمینه‎ی گوشی های هوشمند دلیل اصلی ان اتفاق است. همچنین به اعتقاد سونی با تمرکز بهتر بر روی بازار فروش و مدل های میان رده این شرکت میتواند نجات دهنده ی این شرکت باشند. اعلام تغییرات از سوی سونی بر روی دپارتمان موبایل این شرکت نیز خود گواه این ادعا است.

265 میلیون دلار سود خالص سونی از آخرین گزارش مالی این شرکت است که به اعتقاد بسیاری از کارشناسان پلی استیشن چهار و مرد عنکبوتی شگفت انگیز2 پایه های اصلی این سود میباشند.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اعضای جدید خانواده ی نکسوس, بزرگ تر و صد البته قوی تر

از چندی پیش شایعه ی معرفی نکسوس های