معرفی چند نرم افزار کاربردی اندروید و pc:

معرفی چند نرم افزار کاربردی اندروید و pc:

 

 

نرم افزار تبدیل ویدیو به فایل صوتی mp3:

بی شک یکی از بهترین نرم افزار هایی که می توانید از آن در جهت تبدیل فایل های ویدیویی خود به فرمت mp3  استفاده کنید نرم افزار

images است که این نرم افزار اندرویدی بوده و این قابلیت را که شما به عنوان یک کاربر فایل ویدویی خود را انتخاب کنید و سپس با انتخاب همه و یا قسمتی از فایل خود آن را به یک فرمت صوتی تبدیل کنید. یکی دیگر از مهمترین ویژگی هایی که می توان برای این نرم افزار نام برد قابلیت تعیین میزان کیفیت فایل صوتی mp3 می باشد.

 

 

 

نرم افزار گالری برای اندروید:

حتما شده است شما وقتی با گوشی خود کار می کنید گاهی اوقات تعداد عکس ها و تصویرهای شما انقدر زیاد می شود که دیگر امکان اینکه بتوانید از میان تصاویر آن عکس مورد نظر خود را انتخاب کنید سخت می شود.

ولی این نرم افزار اینگونه مشکلات را از میان برده و با دسته بندی و پوشه بندی عکس ها به راحتی و سریع میتوانید پوشه مورد نظر خود را انتخاب و عکس مربوطه را مشاهده کنید.

امکان کپی کردن و اضافه کردن تصاویر به گالری هم از جمله امکانات این نرم افزار می باشد.

 

images (1)

 

 

با انتخاب تصاویر مورد نظر خود می توانید عکس را ویرایش کنید و یا اگر اطلاعات مکانی را در رابطه با عکس خود ثبت کرده باشید امکان دیدن محل گرفتن عکس را هم روی نقشه به شما می دهد.

 

نرم افزار مدیریت print :

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که زیاد از پریت و پرینتر استفاده می کنید لازم است که حتما نرم افزار Batch and Print  را روی pc   خود نصب کنید.

با درگ کردن فایل هایی که شما قصد پریت اونها رو دارید می توانید به صورت دسته ای در نوبت چاپ قرار داد.

اگر هم از چند پرینتر استفاده می کنید می توانید با این نرم افزار فایل ها را بین پرینتر ها پخش کنید و بار مسئولیت را در چند پرینتر تقسیم کنید.

 

البته که یکی از ویژگی های بارز این نرم افزار تعیین زمان برای پرینت گرفتن فایل های مورد نظر است.

از جمله فایل هایی که این نرم افزار از آن پشتیبانی می کند می توان به HTML و PDF و… اشاره کرد.

 

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

راهنمای جامع نجات ios و mac از بلاهای گوناگون:

  ما کاربران وسایل مختلف تکنولوژی زمانی که