تحلیل بازی Destini و F1 2014 :

تحلیل بازی Destini و F1 2014 :

 

 

Destiny  یکی از بازی هایی بود که توانست به خوبی در نسخه آزمایشی یا بتا خود نظر بسیاری از کاربران و دوسداران دنیای بازی را به خود جلب کند استودیی این بازی جمعی از افراد اهل فن را جمع کرده بود تا بتوانند نسخه هایی را هم برای کنسول های بازی طراحی و پیاده سازی کنند.

همچنین جمعه از gamer ها را هم در گرد هم جمع آوری کرده بود تا بتواند از نظرات آنها هم استفاده کند و مشکلات احتمالی این بازی را حل کند.

البته در روز های آخر ساخت این بازی نسخاه بتا هم در اختیار قرار گرفت.

به گفته بانجی حدود 5 میلیون نفر این نسخه آزمایشی را بازی کرده اند و البته رضایت بخش بوده است.

داستان این بازی مهیج در آینده ای دور اتفاق می افتد و جایی که نسل بشر در حال انقراض است و آخرین گرو هایی از انسان ها در یک شهر با هم زندگی می کنند و البته ژاندر بازی خشن است.

گروهی با نام گاردین هستند که وظیفه محافظت از شهر را به عهده خود دارند و شما هم در این دسته بازی می کنید.

 

images (2)

 

 

در طی مدتی که بازی های انلاین کم کم جای خود را به بازی های آفلاین داده است این بازی هم از این قاعده خارج نبوده و کاملا به صورت آنلاین طراحی شده است.

در این بازی می توانید به صورت گروهی با افراد همراه شده و آن را به صورت دست جمعی بازی کنید.

جهان بازی بسیار وسیع طراحی شده و همین امر باعث شده که یک تعاملی را بین سیارات و افراد برقرار کند که خود یکی از جذابیت های این بازی به شمار می رود.

Destiny  قراره که در شهریور ماه برای کنسول های  ps3  و ps4  و xbox one  وxbox360 عرضه شود.

 

اما طرفداران همیشگی بازی های سبک رانندگی و رالی به یاد داشته باشند که به تازگی بازی F1 2014  در حال ساخت است و قرار یک تحول خوبی در این بازی رخ دهد.

اما یک خبری عجیب در این باره وجود داره که قرار نیست این بازی برای کنسول های نسل هشتم ساخته شود و فقط برای کنسول های ps3  و xbox 360  و pc   در دسترس است .

 

 

 

 

 

 

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

راهنمای جامع نجات ios و mac از بلاهای گوناگون:

  ما کاربران وسایل مختلف تکنولوژی زمانی که