اپل آیفون ۶ پلاس: محصولی که به سختی می توان از آن چشم پوشاند!

اپل آیفون ۶ پلاس: محصولی که به سختی می توان از آن چشم پوشاند!

- دراخبار تکنولوژی
48
۰

اپل آیفون ۶ پلاس: محصولی که به سختی می توان از آن چشم پوشاند!

بحث های بسیاری اطراف گوشی آیفون ۶ پلاس را احاطه کرده اند. می توان گفت آیفون ۶، بچه ی طلایی خط تولید شرکت اپل است که از محصولات قبلی، بزرگتر، باریکتر و بسیار زیباتر است. با این وجود، اندازه ی آن برای کسانی که دستان کوچکتری دارند و نمی توانند به راحتی آیفون بزرگ و لغزنده را در دست بگیرند، زیان آور است! مشکل دیگر خم شدن آیفون ۶ پلاس است که البته به گفته شرکت اپل تحت فشار بسیار چنین اتفاقی می افتد و تا کنون این مشکل فقط مربوط به ۹ نفر از ۱۰ میلیون کاربر جدید اپل بوده است.

نمایشگر آیفون ۶ پلاس ۵٫۵ اینچی و ۱۰۸۰p است. این نمایشگر، زیباترین نمایشگر آیفون تا کنون بوده است. در زیر پوشش آیفون، یک پردازشگر A8، به همراه یک wifi و اتصال LTE ( اتصال بیسیم ) بسیار سریعتر، همینطور حافظه ی داخلی ۱۶، ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی مطابق سلیقه ی شما خواهد بود. و اضافه بر آن، آیفون ۶ پلاس دارای بهترین دوربین موبایل شرکت اپل، با تثبیت نوری تصویر و کارایی بسیار عالی در عکاسی و Autofocus در نور کم است.
روی هم رفته، آیفون ۶ پلاس، گوشی بسیار عالی است، حتی برای کسی مثل من که زیاد طرفدار گوشی های با سایز بزرگ نیستم! با این وجود هنگامی که در خانه و تختخوابم هستم و یا مشغول دیدن تلویزیون، از کار با آیفون ۶ پلاس لذت می برم. این گوشی برای بازی کردن، دیدن ویدیوها و انجام دادن سریعتر کارها فوق العاده است!

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

کشف سیستم GPS داخلی مغز!

کشف سیستم GPS داخلی مغز! جایزه ی نوبل