بهترین بازی های تحت ویندوزفون 8 که نباید از دست دهید | سری اول

بهترین بازی های تحت ویندوزفون 8 که نباید از دست دهید | سری اول

بهترین بازی های تحت ویندوزفون 8 که نباید از دست دهید | سری اول

در این مقاله سعی داریم بهترین بازی هایی که بر روی سیستم عامل ویندوز برای اسمارت فون ها عرضه شده است را معرفی کنیم. پس بازی هایی که در این مطلب معرفی میکنیم را از دست ندهید.

Cut the Rope

در حال حاضر دیگر کمتر کسی است که با این بازی آشنا نباشد این بازی که پس از عرضه توانست به خوبی خود را میان بازی های تحت اسمارت فون ثبت کند از آن دسته بازی هایی است که نباید آن را از دست داد. سبک این این بازی معمایی است و از تنوع بسیار خوبی برخوردار است و انجام آن در زمان های بیکاری خالی از لطف نیست.
قیمت: 0.79£ | دانلود Cut the Rope

 Robotek

این بازی که با سبک خاص و گیم پلی جذاب خود یکی از محبوب ترین بازی های تلفن های هوشمند شده است، حالا برای آخرین نسخه از سیستم عامل شرکت مایکروسافت هم پورت شده است. در این بازی دنیایی خلق شده که در آن روبات ها باید با یکدیگر به نبرد بپردازند، نبردی به سبک ربات ها که به صورت چند نفره هم قابل بازی است و مراحلی که در آن شما قابلیت ارتقاء روبات خود هستید تا بتوانید از پس دشمنان سر سخت خود در این بازی بر بیایید. گیم پلی بازی به صورتی نوبتی است و همچنین بازی کننده دوئل های زیبایی را در این بازی پشت سر خواهد گذاشت. پس اگر دوستی دارید که او هم از سیستم عامل شرکت مایکروسافت استفاده میکند وقت را از دست ندهید و این بازی را با هم انجام دهید که با انجام این بازی چیزی از دست نخواهید داد.

قیمت: رایگان | دانلود Robotek

0

2 نظر

 1. درود بر سایت عالیتون و همچنین نویسنده های عالیتون :chic:
  پیروز باشید و سربلند :yes:

  0

  1. محمد صادق طالبی

   درود بر شما مخاطب همیشگی سایت

   0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

امکان رونمایی از iPhone 5s در 20 ژوئن

امکان رونمایی از iPhone 5s در 20 ژوئن