iPhone 6s Plus اولین آیفون با استحکام بیشتر در برابر مدل های قبلی

iPhone 6s Plus اولین آیفون با استحکام بیشتر در برابر مدل های قبلی

- درApple
64
۰

در ده روز گذشته، دنیای شایعات باز هم به سراغ نام پر آوازه ی Apple رفت و این بار خبر از نسخه ی جدید آیفون به نام 6s Plus می دهد. تصاویر منتشر شده از این نسخه نشان می دهد که تغییراتی را در قلب گوشی شاهد هستیم از جمله تغییر محل قرار گیری مادربرد گوشی و پیشرفت ِ آن به انضمام تغییر جزئی مکان اتصالات و برش ها اما ظاهر گوشی همان ظاهر آیفون های 6 و 6 Plus خواهد بود.

اما با توجه به تصاویر، منتقدان و کاربران حرفه ای تشخیص داده اند که آیفون 6s Plus، از یک بدنه ی مستحکم تر با لبه های قوی تر نسبت به iPhone 6s بهره می برد. اگر از آن دسته از کاربرانی باشید که اخبار دنیای موبایل را دنبال می کنید، حتما به خاطر دارید که آیفون های 6 و 6 Plus در زمان عرضه سر و صدا هایی را ایجاد کردند. در کمال ناباوری خریداران این دو گوشی خبر از خم شدن موبایل هایشان می دادند. البته کمی بعد اعلام شد که مشکل پیش آمده تنها مربوط به اولین فبلت آیفون، iPhone 6 Plus بوده است که به دلیل استفاده از از قاب آلومینیومی و ابعاد بزرگ گوشی بوده.

در حال حاضر به نظر می رسد که دیگر سری های بعدی آیفون مانند نسخه های عرضه شده ی چند ماه پیش، شکننده و آسیب پذیر نخواهند بود و حتما اپل تدابیری را برای مدل 6s معمولی نیز اندیشیده است.

 

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و