مواظب بالای سرتان باشید | Boeing در حال ساخت drone هایی با قابلیت حمل اطلاعات شخصی افراد

مواظب بالای سرتان باشید | Boeing در حال ساخت drone هایی با قابلیت حمل اطلاعات شخصی افراد

- درتکنولوژی آینده
72
۱

تا به امروز Dorne ها به عنوان سلاح ویا روتر شبکه Wi-Fi میشناختیم ولی اخبار هاکی از آنند که باید به مجموعه القابشان هکر را نیز اضافه کنیم. بله شما تیتر خبر را درست خواندید Boeing در صدد آن است که Drone هایی با قابلیت انتقال اطلاعات شخصی را بسازد، برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجه کنید

بخش subsidiary کمپانی Boeing که شهرت خودرا مدیون ساخت وسایل نقلیه بدون سر نشین است، در حال مذاکره با گروهی از هکر هاست تا بتواند به کمک آن ها نسل جدیدی از Drone هارا طراحی کند که به کمک آن ها میتوان وسایل الکترونیکی را از راه دور هک کرد.

آنچه که تا به حال مشخص شده این است که این وسیله میتواند تلفن های هوشمند و رایانه های شخصی افراد که به شبکه Wi-Fi متصل شده اند را هدف قرار دهد و به تمامی تماس ها، ایمیل ها، SMSها و… دسترسی پیدا کند و آنچه که این پروژه را ترسناک تر میکند این است که اگر هدف حتی کسری از ثانیه به این Drone متصل شود این وسیله میتواند تمامی اعمال ذکزر شده را شروع کند.

این خبر درست بعد از هک شدن کامپیوتر های شعبه Milan کمپانی Boeing منتشر شد و در وبسایت Wikileaks قرار گرفت.

 

در آخر لازم است که بگویم این پروژه همچنان در مراحل ابتدایی خود است پس فعلا با خیال راحت میتوانید به شبکه Wi-Fi مورد نظر خود متصل شوید.

0

1 نظر

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مدل های 128 گیگابایتی S6 و S6 Edge از برخی فروشگاها حذف شد

اوایل هر دو پرچم دار جدید Samsung یعنی S6