نسل سوم Motorla Moto G توسط یک خرده فروشی لیست شد

نسل سوم Motorla Moto G توسط یک خرده فروشی لیست شد

به نظر می آید که شایعه هایی که در مورد نسل سوم Motorla Moto G به گوش میرسیده حقیقت دارد و یک خرده فروشی اسپانیایی این تلفن هوشمند را لیست کرده و مشخصات سخت افزاری آن را منتشر کرده که در ادامه مطلب قابل مشاهده است

در چند روز گذشته شایعات درباره مشخصات این گوشی حاکی از آن بودند که این گوشی از یک گیگابایت رم و یک Snapdragon 410 در کنار دوربین 13MP بهره میبرد و این ها در حالی بود که این خرده فروشی اسپانیایی در ابتدا مشخصات کاملا متفاوتی را اراعه کرد.

 

به گفته این وبسایت  این گوشی از دو گیگابایت رم در کنار چیپ ست Snapdragon 610 بهره میبرد و به قیمت €199 به فروش میرسد ولی تمام امید ها به یک چیپ ست قوی تر توسط آپدید صحفه این تلفن هوشنمد در این وبسایت نابود شد چرا که این بار گفته شد که این گوشی همانند آنچه که در شایعات گفته شد از یک گیگابایت رم و یک چیپ ست Snapdragon 410 بهره میبرد و از پردازنده 1.4GHz quad-core در آن استفاده شده. این سایت در ادامه انتشار مشخصات این گوشی به سراغ دوربین های این گوشی رفته و به گفته این سایت این گوشی به یک دوربین عکس برداری 8MP و یک دوربین سلفی 5MP بهره میبرد.

همچنین قیمت این محصول نیز از این سایت حذف شده.

در پایان هم شما را به دیدن تصاویر منتشر شده از این گوشی دعوت میکنم:

gsmarena_002

 

gsmarena_003

gsmarena_004

 

حال نظر شما درباره سخت افزار این تلفن همراه چیست؟ آیا نسل سوم گوشی های Moto G شرکت Motorola میتواند انتظارات شمارا براورد کند؟

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مدل های 128 گیگابایتی S6 و S6 Edge از برخی فروشگاها حذف شد

اوایل هر دو پرچم دار جدید Samsung یعنی S6