یکی بخر دوتا ببر | این کابل شارژ میتواند فایل های شخصی شمار تا سقف ۱۲۸GB نگه داری کند

یکی بخر دوتا ببر | این کابل شارژ میتواند فایل های شخصی شمار تا سقف ۱۲۸GB نگه داری کند

شاید تیتر خبر کمی عجیب باشد ولی حقیقت دارد به نظر میرسد شرکت PhotoFast توانسته محصولی را تهیه کند که نتنها تلفن هوشمند شمارا شارژ میکند بلکه میتواند از فایل های شخصی شما را تا سقف ۱۲۸GB نگه داری کند. شما میتوانید اطلاعات بیشتری از این محصول را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

از یک سو حمل شارژر و فلش در کنار هم و از سوی دیگر دردسر های انتقال داده ها از فلش کارت به تلفن همراه و همچنین ترس از گم کردن فلش کارت ها و از دست دادن اطلاعات شخصی خود امروزه به یکی از دغدغه های بزرگ ما تبدیل شده است ولی به نظر می آید شرکت نچندان نام دار PhotoFast توانسته برای این مشکل راه حلی پیدا کند، این شرکت موفق شده کابل هایی را طراحی کرده که نتنها به کمک آن ها میتوانید تلفن هوشمند خود را شارژ کنید بلکه میتوانید از آن ها به عنوان یک فلش کارت نیز استفاده کنید.

این کابل که از آن با نام MemoriesCable یاد میشود بسیار باریک بوده و وزن آنچنانی ندارد(۱۳mm طول و ۹٫۴g وزن). ور ظرفیت هاس ۳۲، ۶۴، ۱۲۸ گیگابایت منتشر میشود

2015-07-21-image-12

این نکته را هم باید یاد آور باشیم که این کابل فقط برای گوشی ها و تبلت های شرکت Apple منتشر میشود. برای استفاده از این کابل حد اقل باید یکی از I phone ویا iPad های زکر شده را داشته باشید: iPhone 5 ، iPad Air و یا iPad mini.

همچنین این کابل برای استفاده در ipod ،Mac و Windows ایست شده که در هر کدام به ترتیب پیش نیاز شما iOS 7،Mac OS X 8.x و Windows XP میباشد.

 

ودر آخر این را هم باید اضافه کنم که قیمت نسخه ۶۴GB آن $۱۵۹٫۹۹ دلار است و برای نسخه های ۳۲ و ۱۲۸ گیگابایتی آن هنوز قیمتی تعیین نشده

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مدل های ۱۲۸ گیگابایتی S6 و S6 Edge از برخی فروشگاها حذف شد

اوایل هر دو پرچم دار جدید Samsung یعنی S6