یکی بخر دوتا ببر | این کابل شارژ میتواند فایل های شخصی شمار تا سقف 128GB نگه داری کند

یکی بخر دوتا ببر | این کابل شارژ میتواند فایل های شخصی شمار تا سقف 128GB نگه داری کند

شاید تیتر خبر کمی عجیب باشد ولی حقیقت دارد به نظر میرسد شرکت PhotoFast توانسته محصولی را تهیه کند که نتنها تلفن هوشمند شمارا شارژ میکند بلکه میتواند از فایل های شخصی شما را تا سقف 128GB نگه داری کند. شما میتوانید اطلاعات بیشتری از این محصول را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

از یک سو حمل شارژر و فلش در کنار هم و از سوی دیگر دردسر های انتقال داده ها از فلش کارت به تلفن همراه و همچنین ترس از گم کردن فلش کارت ها و از دست دادن اطلاعات شخصی خود امروزه به یکی از دغدغه های بزرگ ما تبدیل شده است ولی به نظر می آید شرکت نچندان نام دار PhotoFast توانسته برای این مشکل راه حلی پیدا کند، این شرکت موفق شده کابل هایی را طراحی کرده که نتنها به کمک آن ها میتوانید تلفن هوشمند خود را شارژ کنید بلکه میتوانید از آن ها به عنوان یک فلش کارت نیز استفاده کنید.

این کابل که از آن با نام MemoriesCable یاد میشود بسیار باریک بوده و وزن آنچنانی ندارد(13mm طول و 9.4g وزن). ور ظرفیت هاس 32، 64، 128 گیگابایت منتشر میشود

2015-07-21-image-12

این نکته را هم باید یاد آور باشیم که این کابل فقط برای گوشی ها و تبلت های شرکت Apple منتشر میشود. برای استفاده از این کابل حد اقل باید یکی از I phone ویا iPad های زکر شده را داشته باشید: iPhone 5 ، iPad Air و یا iPad mini.

همچنین این کابل برای استفاده در ipod ،Mac و Windows ایست شده که در هر کدام به ترتیب پیش نیاز شما iOS 7،Mac OS X 8.x و Windows XP میباشد.

 

ودر آخر این را هم باید اضافه کنم که قیمت نسخه 64GB آن $159.99 دلار است و برای نسخه های 32 و 128 گیگابایتی آن هنوز قیمتی تعیین نشده

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مدل های 128 گیگابایتی S6 و S6 Edge از برخی فروشگاها حذف شد

اوایل هر دو پرچم دار جدید Samsung یعنی S6