اپلیکشن جدید GoPro به شما اجازه ویرایش و Share ویدیوتان را میدهد

اپلیکشن جدید GoPro به شما اجازه ویرایش و Share ویدیوتان را میدهد

همانطور که در تیتر خواندید GoPro در حال کار بر روی یک اپلیکشن جدید است تا شما بتوانید با استفاده از آن عکس ها و ویدیوهایی که با دوربین گوشی خود گرفته یا ضبط کرده اید را ویرایش و در صورتیکه علاقه داشتید از سرویس ابری که خود اپلیکشن در اختیار شما قرار میدهد Share کنید تا در دستگاه های دیگر بتوانید استفاده کنید .

این اپلیکشن به شما اجازه ویرایش ویدیوها را در خود گوشی میدهد تا کمتر احساس نیاز به کامپیوتر شخصی بکنید . Tony Bates یکی از مدیران این پروژه گفته است : ” اپلیکیشن تا اواخر تابستان آماده و قابل استفاده میباشد . در حال حاضر در فاز پایانی مرحله تولید و در حال تست هستیم . ”

برخلاف اپلیکشن های معمولی اینبار با یک اپلیکشن حرفه ای طرف هستیم که امکانات گسترده ای را شامل میشود . در قسمت سیستم ابری اپلیکشن شما این امکان را دارید تا عکسها و ویدیو خود را با دیگران Share کنید و همینطور یک قسمت وجود دارد که با انتخاب آن احازه میدهید از ویدیو ها یا عکسهای حرفه ای که تهیه کردید دیگران بتوانند استفاده کنند که اینکار باعث میشود بتوانید از این طریق پول به دست بیاورید . از این روش کاربران حرفه ای با پرداخت پول میتوانند از عکسها یا ویدیو مدنظرشان استفاده کنند .

 

 

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

تِک شو: شمشیر آتشین فال‌آوت4 در دنیای واقعی

بازی‌های ویدیویی آن‌قدر محبوب هستند که بعضی از