تبلت های Surface در سه ماهه ی گذشته ی میلادی، 888 میلیون دلار فروش داشته است

تبلت های Surface در سه ماهه ی گذشته ی میلادی، 888 میلیون دلار فروش داشته است

- درWindows, شرکت های موبایل, موبایل
45
۰

شاید اگر از طرفداران تبلت در ایران باشید، زیاد با تبلت های مایکروسافت سر و کار نداشته اید. بهتر است بدانید که این تبلت ها در سه ماهه ی گذشته ی میلادی سودی فوق العاده را برای مایکروسافت به ارمغان آورده اند و بهتر از همیشه پیشرفت داشته اند. در ادامه ی اشتراک گذاری وضعیت ماه های مالی کمپانی های بزرگ، و اشاره به جزئیات آن ها، شرکت آمریکایی مایکروسافت اعلام کرده است که در طریق فروش تبلت های Surface خود، به سود 888 میلیون دلاری دست یافته است.

اگر سیر فروش این دسته از تبلت ها را با یکدیگر مقایسه کنیم، به روشنی در می یابیم که خریداران، فروش Microsoft Surface ها را دست خوش رشد 117 درصدی کرده اند. اگر کلی تر به حساب های مالی این شرکت نگاهی بی اندازیم می بینیم که این شرکت 3.6 بیلیون دلار درآمد زایی داشته.

فروش بالای این دسته از تبلت ها نشان دهنده ی رضایت مشتریان از دیوایس های 9، 10 و 12 اینچی مایکروسافت که تحت سیستم عامل ویندوز می باشند، دارد. اما هر چه قدر که تبلت های ویندوزی برای مایکروسافت سود آور بوده است، ویندوز فون های این شرکت، تجارت مناسبی برای آن ها نبوده است. به صورتی که ویندوز فون ها در سه ماهه ی گذشته، سهم کمی از بازار اسمارت فون های آمریکا را داشتند. در حال حاضر تنها تمرکز مایکروسافت بر روی این مسئله است که بتواند ویندوز فون های خود را نیز مثل Surface ها، به محبوبیت برساند.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و