LG یک بیلیون دلار برای توسعه ی صفحه نمایش های خمیده ی خود سرمایه گذاری می کند

LG یک بیلیون دلار برای توسعه ی صفحه نمایش های خمیده ی خود سرمایه گذاری می کند

شرکت LG قصد دارد حرکت بزرگی انجام دهد و یک سرمایه گذاری بسیار تاثیر گذار انجام دهد. این کمپانی قصد دارد تا یک بیلیون دلار برای تولید و طراحی صفحه نمایش های خمیده و انعطاف پذیر خود سرمایه گذاری نماید. آن ها هم چنین در حال ساخت یک کارخانه ی بسیار وسیع برای تولید انبوه صفحه نمایش های OLED هستند. این کارخانه در کره ی جنوبی و در شهر گومی بنا می شود که چیزی حدود یک میلیارد دلار قیمت خواهد داشت.

صفحه نمایش های انعطاف پذیر و خمیده، با تازگی در حال توسعه هستند و استفاده ی آن ها را، جدیدا در اسمارت فون هایی نظیر Samsung Galaxy S6 Edge و Galaxy Note Edge دیدیم. علاوه بر آن، این دسته از صفحه نمایش ها در خودرو ها و تلویزیون های خانگی نیز کاربران خود را دارد. صفحه نمایش های OLED، با استفاده از یک ماده ی پلاستیکی ساخته می شوند که با آن ها اجازه می دهد شکل پذیری داشته باشند.

در حال حاضر، تعداد دستگاه هایی که از این نوع صفحه نمایش ها استفاده می کنند کم است و قیمت آن ها نیز به نسبت، گران. این سرمایه گذاری LG امید را به طرفداران OLED ها می بخشد تا بتوانند تعداد دیوایس های بیشتری را در آینده ببینند که از این صفحه نمایش های استفاده می کنند; البته با قیمتی ارزان تر.

 

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و