3 عدد از بهترین ابزار های امنیتی خانه و دفتر کار

3 عدد از بهترین ابزار های امنیتی خانه و دفتر کار

حتی اگر خانه ی خود را مانند قلعه ی حکومت رانی خود میدانید لزوما باید یک خندق و پل متحرک در محل برای حفظ قلعه ی خود از بازدیدکنندگان ناخوشایند داشته باشید.

اما تعداد فزاینده ای از ابزار ها و گجت ها در بازار موجود هستند که برای محافظت و ایجاد امنیت در خانه و محل کار تولید شده اند. در ادامه با ما همراه باشید تا 6 عدداز بهترین گجت هایی که برای حفظ امنیت در خانه یا دفتر کار تولید شده اند را به شما معرفی کنیم.

NEST CAM

xl_nest cam-650-80گوگل به تازگی از دوربین حفاظتی شرکت خود پرده برداری کرد،این دوریبین به ظاهر مانند یک وب کم خانگی است ولی این دوربین هوشمند کارایی های بیشتری نسبت به یک وب کم ساده دارد و قیمت آن نیز بسیار مناسب است.شما میتوانید آنرا به منبع تغذیه(برق) متصل نمایید و این دوربین در صورت دیدن فعالیت های مشکوک در جلوی لنز شناسایی خود در هر جایی  از کره ی زمین که باشید برای شما پیامی ارسال میکند.شما میتوانید این دوربین را روی میز کار  یا روی دیوار اتاق خود متصل کنید.گوگل وعده داده است که این دوربین هوشمند تفاوت بین کارهای روزمره ی افراد خانه و کار های مشکوک سارقین را تشخیص خواهد داد. این دوربین قادر ب ضبط تمامی فعالیت های مشکوک و همچنین دارای میکرفون ضبط صدا میباشد.

قیمت این دوربین برای 10 روز استفاده 8 پوند و برای 30 روز استفاده 24 پوند در نظر گرفته شده است که کاربر بنا بر نیاز خود میتواند مهلت استقاده از این دوربین را تمدید کند.

AUGUST SMART LOCK

xl_august smart lock-650-80

 کمپانی های زیادی در تلاش برای ساختن یک دوربین محافظتی خوب هستند ولی AUGUST یکی از بهترین هاست.شما میتوانیید به راحتی با استفاده از تلفن هوشمند خود به تمام درب های خانه یا دفتر خود دسترسی داشته باشد و عملیات باز وبسته کردن درب ها را بدون داشتن کلید و تنها با استفاد از گوشی هوشمند خود انجام دهید.

به عنوان مثال اگر شخص ناشناسی قصد وارد شدن به خانه یا دفتر کار شما را داشته باشد این دوربین هوشمند پیامی مبنی بر اجازه ی ورود  برای شما ارسال خواهد کرد.

نصب این وسیله بر روی درب فقط دو دقیقه زمان میبرد و شما میتوانید از آن پس براحتی خانه ی خود را ترک کنید.قیمت این دوربین هوشمند در آمریکا 249 دلار میباشد.

PIPER

با پایپر همیشه شما در خانه هستید.طبق گفته ی این شرکت،این دوربین بسیار شبیه NEST CAM از شرکت گوگل است.این دوربین با قرار گرفتن روی هر سطحی وبا گسترده ی نمایش 180 درجه در صورت دیدن هر چیر مشکوکی در خانه یا محل کار فیلم ضبط شده ی آنرا برای گوشی های هوشمند شما ارسال خواهد کرد.

مدل گرانتر این دوربین هوشمند دارای قابلیت دید در شب نیز میباشد.همچنین شما میتوانید بطور همزمان 5 دوربین پایپر را در داخل خانه یا محل کار خود قرار دهید.

قیمت این دوربین در امریکا 244.99 دلار است.
xl_piper-1-650-80

0

1 نظر

  1. سیدمحمدرضا قدمگاهی

    مرسی… مقاله ای فوق العاده بود!

    0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

شارژر جدید ماشین های الکتریکی شرکت تسلا شبیه مار است

اگر شما تا حد مرگ از مار میترسید