قلم S Pen در Galaxy Note 5 به صورت خودکار از جای خود در نخواهد آمد

قلم S Pen در Galaxy Note 5 به صورت خودکار از جای خود در نخواهد آمد

Galaxy Note 5 تنها چند هفته تا انتشار رسمی که در سیزدهم آگوست سال جاری میلادی خواهد بود، فاصله دارد. طبیعتا اشتیاق کاربران به داشتن اطلاعات بیشتر از این فبلت محبوب روز به روز بیشتر می شود و شایعات بسیار بسیار زیادی در رابطه با نسل پنجم خانواده ی نوت در فضای مجازی گسترده است. ما در حال حاضر تعداد بسیار زیادی تصاویر رندر شده، و تعدادی از مشخصات فنی این گوشی را دیده ایم حتی برخی تصاویر از مدل واقعی نوت 5 و مدل Galaxy S6 Edge Plus به اشتراک گذاشته شده اند پس با یک تصویر ذهنی کاملا باز به سوی معرفی این دو مدل می رویم.

هنوز، اطلاعاتی از این فبلت به گوش می رسد که تعجبی ندارد اگر یکی از آن ها مربوط به قلم هوشمند سامسونگ باشد. با توجه به تصاویری که در زیر مشاهده می نمایید، این فبلت از انگشت شما برای اجکت این قلم استفاده می کند و تمام این فرآیند به صورت مکانیکی خواهد بود نه خودکار. این امر بدین دلیل می باشد که طراحی این قسمت از این فبلت اجازه نمی دهد که قلم S Pen به طرز دیگری از بدنه ی دستگاه خارج گردد.

 

 

 

gsmarena_002 (8)

 

از دیگر مسائلی که مطئنیم درباره ی این فبلت صدق می کند، طراحی پشتی شبیه که Galaxy S6 می باشد که اجازه نخواهد داد باتری این دستگاه از آن جدا شود.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و