زمان برگزاری دوره جدید Street Fighter 5 مشخص گردید | کاربران آسیایی و اروپایی فعلا دسترسی نخواهند داشت

زمان برگزاری دوره جدید Street Fighter 5 مشخص گردید | کاربران آسیایی و اروپایی فعلا دسترسی نخواهند داشت

دیشب سرور های نسخه Street Fighter 5 به مشکل برخورد و کاربران شبکه PSN دسترسی خود را از دست دادند ، اما خوشبختانه مسئولان Capcom با سعی و تلاش فراوان پس از ساعاتی دسترسی را به کاربران برگرداند که متاسفانه هنوز کاربران اروپا و آسیایی شبکه PSN نمی توانند به بازی دسترسی داشته باشند.برای دریافت اطلاعات کامل شما را به ادامه مطلب دعوت می کنم.

 

آخرین اطلاعات منتشر شده از Capcom این طور بیان می کند که نسخه بتا بازی Street Fighter 5 از ساعت 11am PT/2pm ET از سمت آسیای شمالی آغاز به کار خواهد کرد که متاسفانه کاربران اروپا و آسیا باید تا ساعاتی دیگر منتظر بمانند. Capcom اعلام کرد که با قرارگرفتن در محیط کاری بهتر می تواند مشکلات را با سرعت بالاتر بهبود ببخشد.

متشکریم از این که در طی حل مشکلات حمایت و صبر از خود به ما نشان دادید.,وی افزود ما می دانیم که شما چقدر مشتاق تجربه بازی هستید ولی ما در شروع شما را نا امید کردیم.اما ما سخت در تلاش هستیم تا تمامی مشکلات را هرچه زودتر حل کنیم،با تشکر بابت همه چیز

نسخه آزمایشی Street Fighter 5 تا 26 زوئن برای پلتفرم PS4 ادامه خواهد داشت.به نظر می رسد که نسخه آزمایشی PC نیز تا اواخر امسال در دسترس کاربران PC قرار گیرد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Huawei GX8 به صورت رسمی در فروشگاه های اینترنتی موجود است

کمپانی نامدار هوآوی، هفته گدشته به صورت رسمی