نقشه ی ساخته شده توسط یکی از هوداران GTA V جزئیات بیشتری از نسخه ی اصلی آن دارد

نقشه ی ساخته شده توسط یکی از هوداران GTA V جزئیات بیشتری از نسخه ی اصلی آن دارد

افرادی که گیمر هستند، به خوبی آگاهند که تا چند سال بعد از عرضه ی هر نسخه از فرنچایز Grand Theft Auto صحبت ها درباره ی آن پایان ندارد و تا نسخه ی بعدی آن، طرفدارانی که دارای استعداد های خوبی هستند، از این عناوین به خوبی هر چه تمام تر پشتیبانی می کنند. عنوان GTA V آخرین و یکی از بهترین نسخه های این سری بازی ها می باشد که توسط Rockstargames منتشر شده است و هواداران تا به حال موارد بسیار جالبی در جهان این بازی پیدا کرده اند.

یکی از هواداران خوش ذوق این بازی تصمیم گرفته است تا تمام اتفاقات، مکان های مهم و … که در نقشه ی این بازی وجود دارد را مشخص کرده و آن را به یک اپلیکیشن موبایلی برای سیستم عامل های اندروید و iOS تبدیل نماید.

طبق گفته ی سایت VG247، این نقشه قابلیت های بسیار جالبی دارد که باعث تمایز این نقشه با نسخه ی اصلی آن می شود. این نقشه به شما اجازه می دهد که هر چیز جدید که خود شما نیز در بازی پیدا می کنید به آن اضافه کرده و آن ها را با علامتی مشخص کنید. این سایت هم چنین درباره ی نسخه ی بعدی این اپلیکیشن صحبت کرده است که به کاربران حتی اجازه ی جستجو برای خیابان های  مختلف از طریق اسم آن را می دهد! تصویری از این نقشه:

gtavmap

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و