نسخه ی بتای arrow launcher از شرکت مایکروسافت،از هم اکنون در گوگل پلی آماده ی دانلود است

نسخه ی بتای arrow launcher از شرکت مایکروسافت،از هم اکنون در گوگل پلی آماده ی دانلود است

طبق آخرین اخبار مایکروسافت چندی پیش اعلام کرد که نسخه ی بتای لانچر این شرکت بنام (Arrow launcher) از هم اکنون آماده ی دریافت برای سیستم عامل های اندروید است.این لانچر یکی از پر سرعترین لانچر های در حال حاضر برای سیستم عامل اندروید است که با بهینه سازی های متنوع باعث بهبود یافتن سرعت عملکرد سی پی یو های تلفن های هوشمند میشود.

در ادامه با ما همراه باشید:

پس از نصب این نسخه از Arrow launcher،در بالا ی صفحه ی اصلی تلفن شما یک میانبر از برنامه هایی که شما اخیرا از انها استفاده کرده اید ،و  سه ردیف از برنامه هایی که شما اغلب از آنها استفاده میکنید بوجود می آید. کشیدن انگشت به سمت راست نیز شما را به صفحه ی یادداشت میبرد جایی که شما میتوانید یادداشت های روزمره ی خود را در ان قرار دهید تا ب موقع به شما اطلاع دهد، و کشیدن انگشت به سمت دیگر شما را به دفترچه تلفن و مخاطبین خود میبرد،همچنین شما را با اخرین لیست های تماس روبرو خواهد کرد.

شما میتوانید با کشیدن انگشت خود به سمت بالا تنظیمات بیشتر را مشاهده نمایید و همچنین با کشیدن انگشت خود به سمت پایین با یک میانبر برای رسیدن هر چه سریعتر به اپلیکیشن های خود بر خواهید خورد.

شما میتوانید با پیوستن به گوگل پلاس ARROW LAUNCHER از آخرین اخبار این لانچر با خبر شوید.

به یاد داشته باشید که این نسخه از ARROW LAUNCHER  در هم اکنون در گوگل پلی وجود دارد،نسخه ی آزمایشی است و نسخه ی اصلی آن تا ماه آینده برای دانلود آماده خواهد شد. نظر خود را در رابطه با این لانچر زیبا با ما در میان بگزارید.Microsoft-Arrow-Launcher  nexus2cee_Screenshot_2015-07-25-15-58-01Screenshot_2015-07-26-01-28-42-300x533

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

شارژر جدید ماشین های الکتریکی شرکت تسلا شبیه مار است

اگر شما تا حد مرگ از مار میترسید