جدید ترین مانیتور های سامسونگ، به صورت وایرلس اسمارت فون سامسونگ شما را شارژ می کند

جدید ترین مانیتور های سامسونگ، به صورت وایرلس اسمارت فون سامسونگ شما را شارژ می کند

تکنولوژی شارژر های بسیسم،  مدتیست که به صورت ویژه ای دنبال می شود و تولید کنندگان مطرح در این زمنیه، سرمایه های بزرگی را برای پروژه های مربوط شارژر های بیسیم در نظر گرفته است. از شرکت های پیشتاز تولید بزرگترین اسمارت فون ها، شرکت سامسونگ می باشد که تا از هر چیزی بهترین آن را تولید نکند، آرامش نمی یابد. در همین راستا این شرکت تصمیم گرفته است، بعد از اینکه تمام اسمارت فون ها سال 2015 خود را، از تکنولوژی شارژ از راه دور و بی سیم بهره مند ساخت، پای تلوزیون و مانیتور های هوشمند خود را نیز به این فناوری باز کند.

دو مدل از جدید ترین مانیتور های سامسونگ به این تکولوژی ارزشمند مجهز شده اند که به برای مصارف اداری و تجاری بسیار کارآمد به نظر می رسد. مانیتور 24 اینچی و Full HD سامسونگ به مدل S24E370DL و مانیتور 27 اینچی این شرکت با مدل S27E370DS مجهز به تکنولوژی مخصوص گیمینگ AMD می باشد، که زاویه ی دید 178 درجه ای به کاربر می دهد.

سامسونگ در مورد تاریخ انتشار این دو مدل که هم چنین به فناوری شارژر بی سیم نیز تجهیز شده است، هنوز صحبتی نکرده است اما انتظار می رود که تا پایان سال جاری میلادی شاهد عرضه ی این دو مدل محبوب خواهیم بود.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و