اطلاعاتی که نرم افزار CPU-Z از نوت ۵ به ما می دهد: ۴GB رم، پردازنده ی Exynos 7422

اطلاعاتی که نرم افزار CPU-Z از نوت ۵ به ما می دهد: ۴GB رم، پردازنده ی Exynos 7422

سامسونگ نیز از آن دسته شرکت هاییست که نمی تواند تا زمان عرضه ی رسمی پرچمداران خود، از اطلاعات آن ها به خوبی محافظت نماید. علاوه بر تصاویر متعددی که به تازگی از Samsung Galaxy Note 5 از سوی منبع چینی به اشتراک گذاشته شد، اکنون یکی دیگر از کاربرانی که شانس داشتن یک نوت ۵ را قبل از عرضه ی رسمی آن داشته است، تصویری از اطلاعات این گوشی در نرم افزار CPU-Z گرفته است که در آخر متن مشاهده می کنید. نرم افزار CPU-Z قادر است تمام اطلاعات جزئی گوشی را در اختیار کاربر قرار دهد.

فبلتی که در آن از تصویر استفاده شده است، یک Note 5 مدل SM-N920F می باشد. این تصویر نشان می دهد که نسل پنجم فبلت های نوت از پردازنده ی Exynos 7422 استفاده خواهد کرد و از آن جایی که شرکت سامسونگ دیگر رابطه ی خوبی با Qualcomm ندارد، تمام نسخه های این فبلت دارای همین پردازنده خواهند بود. به گفته ی سامسونگ در ظاهر این همان پردازنده ایست که در S6 و S6 Edge به کار گرفته شده است اما در واقع، این نسخه پیشرفت هایی را به همراه داشته است.

یک بار دیگر این تصویر تایید می کند که نوت ۵ رم ۴ گیگابایتی خواهد داشت. این مدل هم چنین دارای حافظه ی داخلی ۳۲ گیگابایتی و درگاه کارت حافظه خواهد بود. ما می توانیم در روز های ۱۲ یا ۱۳ آگوست منتظر معرفی رسمی این مدل باشیم.

gsmarena_002 (10)

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و