سقوط سود LG، به میزان 60%؛مقصر، بخش گوشی های هوشمند و تلویزیون

سقوط سود LG، به میزان 60%؛مقصر، بخش گوشی های هوشمند و تلویزیون

نتایج مالی 3 ماهه دوم سال برای LG منتشر شده است و اصلا تصویر جالبی برای این شرکت کهنه کار نیست.شرکت ناباورانه اعلام کرد که از 3 ماهه آخر سال 2013 تا به حال،کمترین سود مربوط به این دوره می شود.سود بدست آمده برای LG برابر است با 211 میلیون دلار که 60% از سود همین 3 ماهه در سال قبل کمتر است.

علیرغم اینکه LG دومین تولید کننده تلویزیون در جهان است،وضعیت مالی این کمپانی در این بخش چندان مساعد نیست.اطلاعات حاکی از آن است سود این شرکت در این بخش 71 میلیون دلار کاهش یافته که در مقایسه با سال قبل که سودی تقریبا دو برابر رقم کنونی داشت،ضرر بسیار هنگفتی است.این روند رو به پایین با توجه به این که 3 ماهه اول سال نیز شرکت،ضرری 5.4 میلیون دلاری را متحمل شده بود،بیشتر به چشم می آید.

در این بین،بخش ارتباطاتی LG نیز نتایج مالی خود را منتشر کرده و این قسمت نیز نتوانسته با سود 173.000 دلاری خود،نظر شرکت را به خود جلب کند.

آِینده نیز برای این شرکت چندان روشن نیست.این روزها که بازار گوشی های هوشمند به سرعت در حال اشباع شدن است،LG نتوانسته جای پای خود را محکم سازد و در کنار این موضوع،کاهش یافتن فروش جهانی تلویزیون نیز در حال ضربه زدن به این شرکت است

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Xiaomi Mi 5، اولین دستگاهی که از حسگر اثر انگشت سه بعدی کوالکام بهره می برد

با اینکه شیائومی به تازگی دستگاه خوش قیمت