مایکروسافت بر روی قابلیت استریم بازی های PC بر روی Xbox One تلاش می کند

مایکروسافت بر روی قابلیت استریم بازی های PC بر روی Xbox One تلاش می کند

هفته ی پیش شنیدیم که مایکروسافت قصد دارد تا قابلیت پشتیبانی از موس و کیبورد را به Xbox One بیاورد اما به صورت شفاف نگفت که منظورش به چه صورت می باشد. اما حالا به توجه سخنان Phil Spencer ما درک واضح تری از آن چه Xbox قصد دارد برای گیمر های خود انجام دهد، داریم.

بر طبق گفته های آقای اسپنسر، اکس باکس قصد دارد تا قابلیت استریم کردن بازی های کامپیوتر را بر روی Xbox One میّسر سازد. در حال حاضر معکوس این قابلیت یعنی استریم نمودن بازی های Xbox One به PC صورت پذیر می باشد. اما برای استریم کردن از کامپیوتر به این کنسول، طبیعتا شما نیاز به موس و کیبورد برای استفاده از آن در بازی های PC خود دارید.

یکی از چالش هایی که قبل از افزوده شدن این قابلیت به Xbox One وجود دارد این است که از این به بعد تمام بازی هایی که برای ویندوز ساخته می شوند، باید طوری کد نویسی شوند که Xbox One نیز بتواند از آن ها پشتیبانی نماید. این کار مشکل به نظر می رسد اما فیل اسپنسر می گوید:

ما چالش های جدید را دوست داریم!

هم چنین مشکلی در بخش تفاوت های سخت افزار این دو پلتفرم متفاوت نیز وجود دارد. اگر شما در حال حاضر از ویندوز 10 استفاده می کنید می توانید از قابلیت استریم کردن بازی های Xbox One بر روی PC استفاده کنید.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و