چیزی تا عرضه ی Windows 10 برای دیوایس های Lumia باقی نمانده است

چیزی تا عرضه ی Windows 10 برای دیوایس های Lumia باقی نمانده است

قبل از این تنها چیزی که درباره ی Windows 10 Mobile می دانستیم این بود که مایکروسافت مشغول به توسعه ی آن می باشد و تاریخی نامعلوم در ماه نوامبر منتشر می شد. اما حال بر طبق اطلاعاتی که مایکروسافت به اشتراک گذاشته است، چیزی تا تکمیل پروژه ی ساخت و توسعه ی این سیستم عامل باقی نمانده است و به زودی برای افرادی که صاحب یکی از گوشی های Lumia می باشند موجود خواهد بود.

طی مصاحبه ای که Verge با Joe Belfiore از مایکروسافت داشته است مشخص شده که پروژه ی ساخت Windows 10 Mobile در حال اتمام است و ویژگی های اصلی آن تقریبا کامل شده است.

وی هم چنین گفت که احتمالا شرکت مایکروسافت در سال 2015 دو اسمارت فون ویندوزی مختص Windows 10 را برای عرضه آماده کند. این اطلاعات بیشتر ما را یاد Lumia 950 و Lumia 950 XL می اندازد که کمی پیش شایعه شده بود دارای سنسور عنبیه برای بازگشایی قفل گوشی خواهند بود.

البته امکان دارد که دیوایس هایی که آقای Belfiore به آن ها اشاره داشت، دو مدل جدید از سری Surface باشند. زیرا کمی قبل توسط این شرکت آمریکایی، به امکان عرضه ی مدل های جدیدی از این سری اشاره شده بود پس امکان دارد که با دو مدل Surface تحت ویندوز 10 موبایل رو به رو باشیم.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و