فیسبوک، مورد علاقه ترین اپلیکیشن برای دارندگان ویندوز فون

فیسبوک، مورد علاقه ترین اپلیکیشن برای دارندگان ویندوز فون

- درWindows, اخبار تکنولوژی
50
۰

اطلاعات منتشر شده از آمار فروشگاه ویندوز فون از سال 2011 و ویندوز فون نسخه ی 7.5 تا الان، نشان می دهد که برنامه ی فیسبوک با رقم 112 میلیون دانلود محبوب ترین اپلیکیشن در بین کاربران این سیستم عامل شناخته شد. برنامه ی Whats App با 92 میلیون دانلود در رتبه ی دوم قرار دارد که One Drive نیز با 62.5 میلیون دانلود در جایگاه سوم قرار دارد.

تعدادی از برنامه های Third Party نیز در این آمار خوب عمل کرده اند که به عنوان مثال می توان به YouTube Player Tube HD اشاره کرد که بالای 13 میلیون دانلود را داشته است. Photoroom, 6Tag و Google Map نیز به ترتیب 4، 6 و 8 میلیون بار دریافت شده اند. بقیه ی برنامه ها نیز با آمار بسیار نا امید کننده ی کمتر از 2 یا 1 میلیون خجالت آور هستند.Leaked-download-data-for-Windows-Phone-Store-apps

Fruit Slash نیز بهترین بازی ایست که کاربران ویندوز فون از آن لذت برده اند. این گیم موفق شده است به رقم 20 میلیون بار دانلود برسد و یکی از بهترین ها باشد. Subway Surfers نیز با فاصله ی 2 میلیونی از این بازی در تعقیب آن می باشد. ناگفته نماند که Hill Climb و Candy Crush Saga به ترتیب 14 و 12 میلیون بار دانلود شده اند. جزئیات آمار دانلود بازی های ویندوز فون را نیز مشاهده می کنید:

Leaked-download-data-for-Windows-Phone-Store-apps (1)

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و