قیمت جدید S6 و S6 Edge در اروپا

قیمت جدید S6 و S6 Edge در اروپا

مدتی پیش اعلام شد که شرکت سامسونگ، کاهش قیمت دائمی دو پرچمدار خود را در برنامه دارد و امروز اخباری از سوی هلند به ما می گوید که این کاهش قیمت ها به چه صورت خواهد بود.

Galaxy S6 نسخه ی ۳۲ گیگابابتی، در کشور هلند حال حاضر قیمت ۶۹۹ یورویی دارد. از فردا که کاهش قیمت ها اعمال خواهد شد، این مدل با کاهش قیمت ۱۰۰ یورویی مواجه شده و با قیمت رسمی ۵۹۹ یورو به فروش خواهد رسید.

اوضاع برای Galaxy S6 Edge کمی متفاوت است. نسخه ی ۳۲ گیگابایتی این پرچمدار از این پس، به قیمت ۶۹۹ یورویی به فروش می رسد در حالی که قبل از این کاهش قیمت، کاربران باید برای داشتن یک نسخه از این مدل ۸۵۰ یورو می پرداختند.

هم چنین نسخه های ۶۴ گیگابایتی این دو مدل، با توجه به قیمت های پایه ی جدید، ۱۰۰ یورو گران تر می باشد. هم چنین اعلام شده است که فبلت Galaxy S6 Edge Plus دارای قیمت ۷۹۹ یورویی برای مدل ۳۲ گیگابایتی دارد.

Galaxy S6 و S6 Edge دو اسمارت فون قدرتمند، زیبا و کار آمد هستند اما این جابجایی و کاهش قیمت به سامسونگ کمک خواهد کرد تا تعداد بیشتری از این دو مدل را به فروش برساند. این اتفاق و کاهش قیمت به دلیل نتایج بدیست که سامسونگ در بخش مالی خود در ماه های اخیر گرفته است.

0

1 نظر

  1. با این کاهش قیمت s6 edge قیمتش با s6 برابر می شه و واقعا ارزش خرید رو داره

    0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و