قیمت جدید S6 و S6 Edge در اروپا

قیمت جدید S6 و S6 Edge در اروپا

مدتی پیش اعلام شد که شرکت سامسونگ، کاهش قیمت دائمی دو پرچمدار خود را در برنامه دارد و امروز اخباری از سوی هلند به ما می گوید که این کاهش قیمت ها به چه صورت خواهد بود.

Galaxy S6 نسخه ی 32 گیگابابتی، در کشور هلند حال حاضر قیمت 699 یورویی دارد. از فردا که کاهش قیمت ها اعمال خواهد شد، این مدل با کاهش قیمت 100 یورویی مواجه شده و با قیمت رسمی 599 یورو به فروش خواهد رسید.

اوضاع برای Galaxy S6 Edge کمی متفاوت است. نسخه ی 32 گیگابایتی این پرچمدار از این پس، به قیمت 699 یورویی به فروش می رسد در حالی که قبل از این کاهش قیمت، کاربران باید برای داشتن یک نسخه از این مدل 850 یورو می پرداختند.

هم چنین نسخه های 64 گیگابایتی این دو مدل، با توجه به قیمت های پایه ی جدید، 100 یورو گران تر می باشد. هم چنین اعلام شده است که فبلت Galaxy S6 Edge Plus دارای قیمت 799 یورویی برای مدل 32 گیگابایتی دارد.

Galaxy S6 و S6 Edge دو اسمارت فون قدرتمند، زیبا و کار آمد هستند اما این جابجایی و کاهش قیمت به سامسونگ کمک خواهد کرد تا تعداد بیشتری از این دو مدل را به فروش برساند. این اتفاق و کاهش قیمت به دلیل نتایج بدیست که سامسونگ در بخش مالی خود در ماه های اخیر گرفته است.

0

1 نظر

  1. با این کاهش قیمت s6 edge قیمتش با s6 برابر می شه و واقعا ارزش خرید رو داره

    0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و