فیسبوک قابلیت استریم رویداد های مهم جهان را برای کاربران خود فراهم می کند

فیسبوک قابلیت استریم رویداد های مهم جهان را برای کاربران خود فراهم می کند

شبکه ی اجتماعی فیسبوک استریم کردن رویداد های مهم جهان را، با استریم نمودن فستیوال موسیقی Lollapalooza که امروز برگزار خواهد شد، آغاز کرد. در امکانی دیگر تحت قابلیت Our Stories، کاربرانی که در حال استفاده از این سرویس در فیسبوک در اینترنت هستند، می توانند تصاویر زنده ی رویداد ها را برای کاربران مورد نظر در SnapChat نیز ارسال کنند.

برای مثال در فستیوالی که امروز برگزار می شود، شما می توانید با مراجعه به صفحه ی رسمی این جشنواره و رفتن به بخش دیدن اطلاعات صفحه، ساعت و تاریخ رویداد بعدی آن را مشاهده کرده و اگر به صورت لحظه ای در حال نمایش بود، آن را تماشا کنید.

هم چنین اعلام شده است که این سرویس تنها در فیسبوک نخواهد بود و تا پایان سال جاری، این قابلیت برای کاربران توئیتر نیز فراهم خواهد شد. بدین ترتیب که بعد از اعمال این تغییر در توئیتر، کاربران آن در پایین صفحه، یک دکمه مربوط به دیدن رویداد مهمی که در حال انجام است، خواهند دید.

فیسبوک می گوید که قابلیت جدیدی که به فیسبوک افزوده خواهد شد، به صورت کلی با SnapChat، و آنجه توئیتر به زودی معرفی خواهد نمود، تفاوت دارد. به هر حال باید منتظر بود و دید که تیم آقای زاکربرگ چه چیزی را برای کاربران این شبکه ی اجتماعی پر طرفدار در نظر گرفته اند.

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و