نتایج نظر سنجی نشان می دهد؛ Note 4 محبوب تر از Mi Note Pro

نتایج نظر سنجی نشان می دهد؛ Note 4 محبوب تر از Mi Note Pro

در هفته ی پیش، سایت PhoneArea تصمیم گرفت از کاربران خود درباره ی بخش های مختلف قابل مقایسه دو فبلت سامسونگ و شیائومی سوال کند که این بخش ها شامل ظاهر، صفحه نمایش، طراحی و دوربین بود. هم اکنون زمان این نظر سنجی به پایان رسیده است و ما می توانیم نتایج آن را با شما به اشتراک بگذاریم.

در بخش طراحی، 1620 کاربر شرکت کرده بودند که 989 نفر از آن ها ( 61.05% ) به برتری Samsung Galaxy Note 4 نظر دادند.

در قسمت برتری صفحه نمایش نیز این سامسونگ بود که نظر شرکت کنندگان را جلب کرد. در مجموع از 1255 کاربر، 992 نفر آن ها ( 79.04% ) به تکنولوژی Super AMOLED سامسونگ رای برتری داند در صورتی که شیائومی تنها به یک IPS LCD بسنده کرده است. هیچ شکی نیست که میزان نور صفحه ی فبلت سامسونگ نیز از فبلت شیائومی بیشتر است.

در بخش رابط کاربری نیز همانطور که انتظار می رود، 1205 کاربر شرکت کرده بودند که 803 نفر از آن ها ( 66.64% ) به نوت 4 رای داده و 33.36% از شرکت کنندگان نیز جانب داری رابط کاربری رنگارنگ می نوت پرو را کردند.

و در آخرین بخش و دوربین، طبق معمول از 1198 نفر کاربر، بیش از 80 درصد آن ها که 964 شرکت کنندگان را در بر می گیرد، به دوربین فبلت سامسونگ رای دادند. هیچ شکی نیست که دوربین نوت 4 فوق العاده عمل می کند و این را کاربران PhoneArea نیز دریافته اند.

برای بزرگنمایی تصاویر روی آن ها کلیک کنید.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و