Microsoft HoloLens در کمتر از یک سال در دسترس توسعه دهندگان قرار خواهد گرفت

Microsoft HoloLens در کمتر از یک سال در دسترس توسعه دهندگان قرار خواهد گرفت

در ماه های گذشته، ساخته ی جدید مایکروسافت به نظر یک وسیله برای سالیان دور به نظر می آمد اما خوشبختانه به نظر می رسد که هدست فوق پیشرفته ی این شرکت، HoloLens زود تر از آن چه فکرش را می کنیم رواج پیدا خواهد کرد.

Satya Nadella از مایکروسافت این سر نخ بسیار مهم را بر جای گذاشت. او ادعا کرد که در کمتر از سال دیگر، شاهد استفاده ی توسعه دهندگان بزرگ دنیای تکنولوژی از این هدست خواهیم بود.

البته قبل از اینکه زیاد خوشحال شوید باید بگوییم که با توجه به مصاحبه ی آقای Nadella با B-BC، نسخه های اولیه ی این هدست به بیانی Prototype Edition بوده و انتطار نمی رود که در بازه ی زمانی گفته شده، این هدست به صورت عمومی در آمده و در دسترس مردم قرار بگیرد.

مایکروسافت معتقد است که هولولنز یک سفر پنج ساله است و هر روز که می گذرد، ایده های بهتری برای افزوده شدن به آن به ذهن طراحان آن خطور می کند. بیایید امیدوار باشیم که این هدست نیز به سرنوشت Oculus Rift دچار نشود و تاخیر های فراوان پشت عرضه ی آن نباشد. مایکروسافت می گوید که این هدست، با هدست های دیگر واقعیت مجازی فرق خواهد داشت اما به هر حال مردم عادی، به زودی نخواهند فهمید که این ادعای مایکروسافت حقیقت دارد یا خیر.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و