شایعه: iPhone 6c برای عرضه در سه ماهه ی دوم 2016 برنامه ریزی شده است؟

شایعه: iPhone 6c برای عرضه در سه ماهه ی دوم 2016 برنامه ریزی شده است؟

با توجه به گزارشات جدید، به نظر می رسد اپل قصد فروش iPhone 6c در سه ماهه ی دوم سال آینده یعنی 2016 را دارد. این منبع تایوانی در گذشته نیز اطلاعاتی را در رابطه با این نسخه از آیفون به اشتراک گذاشته بود.

احتمال دارد که اگر تا عرضه ی iPhone 6s و iPhone 6s Plus صبر کنیم، اخبار بیشتری در رابطه با نسل بعدی این آیفون های میان رده منتشر شود. در حال حاضر فقط امکان دارد که در نیمه ی 2016 منتظر معرفی آن باشیم.

این گزارشی بود که منبع تایوانی، Digitimes به زبان آورد و نمی شود آن را به چیزی غیر از iPhone 6c نسبت داد. انتظار می رود به شایعات امکان دارد که 6c دارای یک پردازنده ی FinFET باشد که توسط دو کارخانه ی سامسونگ ( با استفاده از تکنولوژی 14 نانومتری ) و کمپانی TSMC ( به صورت 16 نانومتری ) به صورت مشترک ساخته شود.

این شایعات قبل از معرفی چیپست Apple A9 نیز به گوش می رسید و آن ها نیز خبر از ساخت این چیپست توسط دو کارخانه ی سامسونگ و TSMC با استفاده از تکنولوژی های نام برده شده، می داد.

اما گزارشات Digitimes چیز دیگری می گوید و آن ها معتقدند که iPhone 6c مجهز به یک چیپ 20 نانومتری می باشد که توسط TSMC ساخته خواهد شد تا این آیفون نسبت به نسل قبلی خود یعنی iPhone 5c پیشرفت پردازشی داشته باشد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و