قابلیت پشتیبانی از عناوین نسل قبلی برای کاربران Xbox One در نوامبر امسال در دسترس قرار می گیرد

قابلیت پشتیبانی از عناوین نسل قبلی برای کاربران Xbox One در نوامبر امسال در دسترس قرار می گیرد

مایکروسافت طی مراسم Gamescom امسال از امکان محبوب و پرطرفدار خود در Xbox One گفت و به صورت رسمی اعلام کرد که قابلیت پشتیبانی از عناوین نسل قبلی در ماه نوامبر سال جاری به این کنسول نسل هشتمی قدم گذاشته و تمام کاربران قادر به استفاده از آن خواهند بود.

هر ماه کاربران Gold شبکه ی Xbox Live می توانند دو عنوان را به رایگان دریافت کنند. از این پس یکی از این عناوین مربوط به Xbox 360 خواهد بود. در حال حاضر این قابلیت به صورت محدود در دسترس توسعه دهندگان قرار دارد اما مایکروسافت گفت که در ماه نوامبر، دیگر خبری از محدودیت نخواهد بود و این قابلیت پرطرفدار در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

در حال حاضر نظر سنجی های بسیاری تحت عنوان ” محبوب ترین عنوان Xbox 360 که مایل به انجام آن در Xbox One هستید ” صورت گرفته است که عنوان Call of Duty: Black Ops 2 در صدر لیست قرار دارد و دومین بازی، چیزی نیست جز عنوان محبوب راکستار، Red Dead Redemption.

به نظر می رسد ماه های بزرگی برای Xbox One در پیش است. در کنار این قابلیت محبوب که کمبود آن در رقیب One، پلی استیشن 4 به خوبی حس می شود، این کنسول در پاییز نسخه ی جدید سیستم عامل ویندوز را دریافت خواهد کرد که سبب ایجاد پیشرفت هایی در قدرت پردازشی و رابط کاربری آن خواهد شد.

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و