T-Mobile قیمت دو گوشی Galaxy S6 & Galaxy S6 Edge را تا 200 دلار کاهش داد

T-Mobile قیمت دو گوشی Galaxy S6 & Galaxy S6 Edge را تا 200 دلار کاهش داد

خیلی پیش نبود که اولین زمزمه ها درباره کاهش قیمت دو گوشی پرچمدار سامسونگ،یعنی Galaxy S6 و Galaxy S6 Edge به گوش رسید و این کار به منظور رشد بیشتر فروش این دو گوشی بود که بازارش به دست آیفون های اپل و پرچمداران نوظهور چینی ضربه خورده بود.حال که این اقدام در اروپا اتفاق افتاد و قیمت در هلند کاهش یافت،فروشگاه های آمریکایی نیز درصدد انجام این کار برآمدند.

T-Mobile اولین شرکتی است که در آمریکا قیمت خود را کاهش داده است،هم برای Galaxy S6 و هم Galaxy S6 Edge.حال اگر بخواهید نسخه 32 گیگابایتی یا 64 گیگابایتی این گوشی هارا خریداری کنید با تخفیف 100 دلاری رو به رو می شوید و برای گرفتن تخفیف 200 دلاری نیز باید اقدام به خرید نسخه 128 گیگابایتی این گوشی ها بکنید.

پس با این اوصاف،حال Galaxy S6 32GB فقط 579 دلار قیمت خواهد داشت و نسخه 128 گیگابایتی آن نیز با قیمت 659 دلار به فروش می رسد.برای Galaxy S6 Edge نخستین قیمت که مربوط به 32 گیگابایتی است،679 دلار و برای 128 گیگابایتی 759 دلار تعیین شده است.با توجه که خرید شما از T-Mobile است شما مجبور به پرداخت کامل پول در همان ابتدا نیستید و طی قرار داد با این شرکت مخابراتی این پرداخت به صورت اقساط انجام میگیرد.

تا کنون شرکت دیگری در آمریکا چنین پیشنهادی را برای این دو گوشی ارائه نکرده است ولی به احتمال زیاد،این اتفاق در آینده نزدیک روی می دهد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Xiaomi Mi 5، اولین دستگاهی که از حسگر اثر انگشت سه بعدی کوالکام بهره می برد

با اینکه شیائومی به تازگی دستگاه خوش قیمت