کمپانی آدیداس Runtastic را با قیمت 239 میلیون دلار خریداری کرد

کمپانی آدیداس Runtastic را با قیمت 239 میلیون دلار خریداری کرد

- دراخبار تکنولوژی
41
۰

همانطور که میدانید این روزها ابزارهای پوشیدنی از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و بسیاری از کمپانی ها سعی در اختراع ابزارهای جدیدی هستند. کمپانی محبوب و شناخته شده آدیداس برای گسترش کمپانی خود تصمیم گرفت تا کمپانی بزرگ Runtastic که در حوزه نرم افزارهای فیتنس موبایلی فعالیت می کند را خریداری کند.

به تازگی بنا به خبرگزاری ها، کمپانی محبوب آدیداس شرکت Runtastic را با قیمت 239 میلیون دلار خریداری کرده است.  کمپانی Runtastic در سال 2009 در کشور اتریش فعالیت خود را در زمینه نرم‌افزارهای سلامتی و فیتنس آغاز کرد. این کمپانی هم اکنون 70 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد و تمامی نرم افزار های آن بیش از 140 میلیون بار دانلود شده است.

کمپانی Runtastic در San Francisco به فعالیت خود در زمینه نرم‌افزارهای سلامتی و فیتنس ادامه خواهد داد. آقای Florian Gschwandtner در این باره گفت:

هنوز ایده های زیادی درباره نرم افزارهای سلامتی وجود دارد و ما بر روی آن ها مشغول کار هستیم. ما قصد نداریم به این زودی دست از فعالیت خود برداریم. ما مطمئن هستیم که هر دو شرکت به کمک یکدیگر میتوانیم محصولاتی که مشابه آن ها ساخته نشده است را برای کاربران خود بسازیم.

adidas

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مایکروسافت 2300 کارمند بخش موبایل نوکیا را اخراج می کند

همانطور که اطلاع دارید مدتی ها پیش کمپانی