Galaxy Note 5 دو سیم کارته از microSD پشتیبانی می کند

Galaxy Note 5 دو سیم کارته از microSD پشتیبانی می کند

تنها چند روز به مراسم معرفی کمپانی بزرگ سامسونگ زمان باقی مانده است و هر ساعت شایعات مختلفی در فضای مجازی منتشر می شود. همانطور که می دانید تلفن هوشمند سامسونگ Galaxy Note 4 از micoSD پشتیبانی نمی کرد و طبق آن همه ما انتظار داشتیم که در نسخه بعدی یعنی در تلفن هوشمند سامسونگ Galaxy Note 5 نیز اینگونه باشد و این تلفن هوشمند از microSD پشتیبانی نکند. به تازگی در آخرین شایعات اعلام شده است که تلفن هوشمند سامسونگ Galaxy Note 5 نسخه دو سیم کارته از microSD پشتیبانی می کند.

چند ساعت پیش یک منبع تایوانی این شایعه را پخش کرد و هنوز صحت این خبر تایید نشده است. البته تصاویر و شایعات ضد این این خبر نیز در فضای مجازی دیده می شوند و طبق آن ها تلفن هوشمند سامسونگ Galaxy Note 5 از microSD پشتیبانی نمی کند. بنا به اطلاعات منتشر شده در تایوان تنها نسخه دو سیم کارته Galaxy Note 5 از حافظه خارجی microSD پشتیبانی می کند.

آخرین شنیده حاکی از این است که کمپانی سامسونگ در نسخه دو سیم کارته سامسونگ Galaxy Note 5 از روشی استفاده می کند که این روزها بین کاربران و تولیدکنندگان محبوبتر باشد. در این روش از درگاه سیم کارت دوم به دو روش استفاده می شود. این روش اینگونه است که کاربر میتواند به جای استفاده از سیم کارت دوم، microSD که ظرفیت 128 گیگ دارد را استفاده کند و حافظه تلفن هوشمند خود را افزایش دهد و با سیم کارت اول خود استفاده کند. همچنین در صورت نیاز میتواند به جای استفاده از microSD، سیم کارت دوم را وارد تلفن هوشمند خود کرده و از دو سیم کارت تلفن هوشمند خود بهره مند شود.

باید صبر کرد تا اطلاعات بیشتری از این تلفن هوشمند بی نظیر در دسترس قرار گیرد یا تا پنجشنبه این هفته یعنی تا 22 مرداد ماه (13 آگوست 2015) صبر کنیم و مراسم رونمایی از Galaxy Note 5 را مشاهده کنیم تا اطلاعات بیشتری در دسترس قرار گیرد.

شما چه فکر می کنید؟ آیا نسخه دو سیم کارته تلفن Galaxy Note 5 از microSD پشتیبانی خواهد کرد یا خیر؟ دیدگاهتان را به اشتراک بگذارید.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مایکروسافت 2300 کارمند بخش موبایل نوکیا را اخراج می کند

همانطور که اطلاع دارید مدتی ها پیش کمپانی