داغ: هر دو فبلت های جدید سامسونگ باتری ۳۰۰۰ میلی آمپری خواهند داشت

داغ: هر دو فبلت های جدید سامسونگ باتری ۳۰۰۰ میلی آمپری خواهند داشت

سامسونگ در هفته ی آینده، میزبان رویدادی خواهد بود که در آن از دو فبلت جدید خود یعنی Note 5 و S6 Edge+ رونمایی می کند. به غیر از تصاویر بسیار زیادی که در هفته های اخیر منسوب به مدل های این دو قبلت منتشر شد، حجم زیادی از اطلاعات و اخبار نیز به بیرون راه پیدا کرد پس اگر اخبار را دنبال کرده باشید، حتما هم اکنون از تمام مشخصات فنی سخت افزاری این دو تبلت آگاهی کامل دارید.

در خبری که چند ساعت پیش منتشر نمودیم، قیمت رسمی فبلت Galaxy S6 Edge Plus را عنوان کردیم. در خبر مذکور اطلاعاتی از این فبلت نیز اعلام شده بود که مهم ترین آن، به باتری این دو مدل مربوط می شد.

همانطور که در خبر قبلی گفتیم، S6 Edge Plus باتری کوچک تری نسبت به نوت ۵ داشت اما حال اعلام شده است که هر دوی این فبلت ها به باتری ۳۰۰۰ میلی آمپری تجهیز خواهند شد.

شایعات اعلام کرده بودند که نوت ۵ دارای یک باتری ۴۱۰۰ میلی آمپری خواهد بود اما کاربر evleaks@ ( که کمتر پیش آمده اخبارش صحت نداشته باشد ) گفته است که هر دوی آن ها با باتری مشابه ساخته خواهند شد.

در مراسمی که سامسونگ فردا آن را برگزار خواهد کرد، تک فارس نیز به صورت زنده این رویداد را پوشش خواهد داد. با ما همراه باشید.

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و