Brikk به زودی پیش فروش قاب الماسی iPhone 6s را آغاز خواهد کرد|یک آیفون ثروتمند

Brikk به زودی پیش فروش قاب الماسی iPhone 6s را آغاز خواهد کرد|یک آیفون ثروتمند

اپل هنوز آیفون های جدید را رونمایی نکرده است , اما پیش بینی ها و همین طور اطلاعت به بیرون درز کرده تقریبا iPhone 6s و iPhone 6s Plus را ثابت کرده اند و معرفی آن ها توسط اپل تقریبا قطعی است . این حال بعضی شرکت ها پیش فروش آیفون های تجملی اپل را شروع کرده اند .

Brikk به شما پیشنهاد می دهد تا iPhone 6s Lux خریداری کنید که از دو لایه طلای زرد بیست و چهار عیار و یا طلای صورتی هجده عیار  و در آخر نیز پلاتین قرار دارد . البته شما قادر خواهید بود تا میزان طلای به کار رفته را نیز انتخاب کنید اما قادر نخواهید بود تا دو یا سه گزینه را با هم و برای یک دستگاه انتخاب کنید .

در سوی دیگر iPhone 6s Plus Diamond Omni قرار دارد , این اسمارت می تواند شامل یکی از گزینه های بالا باشد اما یک تفاوت وجود دارد که این بار الماس به آن اضافه شده است , الماس زیبای پنجاه و سه قیرات .

Brikk می گوید پیش فروش این دستگاه ها قرار است حدود چهار تا شش هفته بعد از عرضه ی آیفون معمولی آغاز خواهد شد آن شروع خواهد شد , قیمت ها از مقدار قابل توجه دو هزار و پانصد دلار آغاز می گردد و بسته به انتخاب شما حتی می توانند تا بیست و پنج هزار دلار نیز افزایش یابد .

نظر شما چیست ؟ آیا آیفون های گران قیمت فروش خوبی خواهند داشت , آیا می توانند نظر مخاطبان را به خود جلب کنند ؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید .

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

لیست پرفروش ترین اسمارت فون‌های هفته چهل و دوم سال 2015

به پایان هفته چهل و دوم میلادی رسیدیم