شایعه: تاریخ انتشار iPhone 6s

شایعه: تاریخ انتشار iPhone 6s

شرکت Best Buy به تازگی به موفقیت بزرگی دست یافته است. این شرکت از این به بعد یکی از شعبه های Apple Service محسوب می شود و خدمات کاربران Macbook ها را انجام می دهد. البته این سرویس از امروز در دسترس نیست و آن ها اعلام کرده اند که در چهاردهم سپتامبر برنامه ی Apple Care خود را آغاز خواهند کرد، و از آنجایی که این شرکت در واقع یک فروشگاه است، می تواند همزمان با عرضه ی iPhone 6s ها این خدمات را افتتاح کنند.

همانطور که می دانید، اپل در نهم سپتامبر از آیفون های جدید خود رونمایی خواهد کرد و مانند همیشه عرضه ی آن، چند هفته بعد از کنفرانس رونمایی شروع می شود. در هر صورت به نظر می رسد که Best Buy امسال سهم بزرگی در توضیع iPhone 6s و iPhone 6s Plus داشته باشد و همکاری های آن ها با اپل به همین جا ختم نشود.

احتمال می رود که نسل بعدی آیفون ها، دارای پردازنده قوی تر Apple A9 و رم 2 گیگابایتی باشند. اپل توانایی استفاده از پردازنده های ضعیف تر نسبت به رقبای خود را مدیون سیستم عامل فوق سبک خود است که با یک پردازنده ی دو هسته ای و یک گیگابایت رم، با پردازنده های هشت هسته ای و 4 گیگابایت رم برابری می کند.

دوربین قوی تر، صفحه نمایش با کیفیت تر و استفاده از قابلیت Force Touch نیز از دیگر قابلیت هایی هستند که انتظار افزوده شدن آن ها به آیفون های نسل بعدی می رود.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و