Panasonic از Eluga L2, I2 و T45 رونمایی کرد

Panasonic از Eluga L2, I2 و T45 رونمایی کرد

در سال 2013 پاناسونیک اولین اسمارت فون خود را عرضه کرد , اگر چه بعد ها عقیده ی خود را قدری تغییر داد , اما امروز این شرکت سه اسمارت فون با سیستم عامل اندروید 5.1 در هند عرضه خواهد کرد , هر سه ی آن ها از تکنولوژی های 4G و LTE به همراه دو سیم کارت پشتیبانی می کنند .

Panasonic Eluga L2

Panasonic Eluga L2 بزرگترین اسمارت فون بین این سه فرزند جدید پاناسونیک است , این دستگاه از دارای صفحه نمایش 5.5 اینچی خواهد بود ( البته ما هنوز منتظر تایید این خبر هستیم ) . این دستگاه 8.6 میلی متر ضخامت و 158 گرم وزن آن خواهد بود , اما باتری این دستگاه قدری نا امید کننده است , زیرا باتری آن تنها 2500 میلی آمپری خواهد بود , دوربین آن نیز چنگی به دل نمی زند زیرا تنها هشت مگا پیکسلی است و دوربین جلوی آن دو مگا پیکسل مخصوص تصاویر سلفی خواهد بود , این اسمارت فون سطح پایین , تنها هشت مگا پیکسل حافظه ی داخلی خواهد داشت که بخش زیادی از آن خود به خود برای اندروید از دسترس خارج خواهد بود , اما خبر خوب اینجاست که شما به وسیله ی میکرو اس دی قابل ارتقا خواهد بود , این دستگاه از یکی از تراشه های Snapdragon به همراه 1.2 گیگا هرتز چهار هسته ای استفاده خواهد کرد , اما قصه به همین جا ختم نمی شود زیرا حافظه رم این دستگاه به یک گیگا بایت محدود می شود .

قیمت Panasonic Eluga L2 قرار است تا 9990 روپیه ی هند معادل 222 دلار آمریکا خواهد بود , شما می توانید از بین دو رنگ ماسه ای و یک رنگ مشکی موسوم به مشکی نیمه شب یکی را برگزینید , البته جنس هر کدام متفاوت است , مشکی نیمه شب تمام چرم خواهد بود و این در حالی است که نسخه ی ماسه ای ساده خواهد بود .

Panasonic Eluga I2

Panasonic Eluga I2 فرزند میانی این خانواده دارای یک صفحه نمایش پنج اینچی با تراکم پیکسلی 720 خواهد داشت , این دستگاه 135 گرم وزن و 8.8 میلی متر ضخامت نیز دارد , باتری این بار نیز خوب ظاهر نشده است و تنها 2000 میلی آمپری خواهد بود , دوربین اصلی هشت مگا پیکسلی و دوربین جلود دو مگا پیکسلی خواهد بود , حافظه ی داخلی آن نیز مانند Panasonic Eluga L2 هشت گیگا بایتی خواهد بود , و یک گیگا هرتز پردازنده ی آن است و یک گیگا بایت رم خواهد داشت .

.

این دستگاه از Panasonic Eluga I2 مقرون به صرفه تر است و و تنها 8290 روپیه قیمت دارد که به اندازه ی 184 دلار آمریکا خواهد بود , این بار آزادی عمل بیشتری دارید و می توانید از بین سه نسخه ی متالیک نقره ای رنگ , متالیک طلایی رنگ و متالیک خاکستری انتخاب کنید .

Panasonic Eluga T45

مقرون به صرفه ترین و در عین حال کوچک ترین فرزند این خانواده Panasonic Eluga T45 است که تنها 4.5 اینچ مساحت صفحه نمایش آن خواهد بود و ضخامت آن 9.5 میلی متر است , اما همه چیز به اینجا ختم نمی شود زیرا باتری آن 1800 میلی آمپری خواهد بود .

این بار پاناسونیک یک دوربین پنج مگا پیکسلی برای دوربین عقب در نظر گرفته است ام تنها 0.3 مگا پیکسل برای دوربین جلوی آن برای تصاویر سلفی در نظر گرفته شده است . باز هم حافظه ی داخلی هشت گیگا بایت است و با کارت حافظه ی میکرو اس دی قابل ارتقا است , تراشه ی آن مانند Eluga I2 است و یک گیگا هرتز پردازنده ی چهار هسته ای برای آن در نظر گفته شده است و یک گیگا بایت برای رم آن در نظر گرفته شده است .

قیمت این دستگاه 6980 روپیه ی هند است که معادل 155 دلار آمریکا است .

Panasonic Eluga L2 یا Panasonic Eluga T45 و یا Panasonic Eluga I2 مسئله این است .

با تک فارس همراه باشید .

منبع

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

لیست پرفروش ترین اسمارت فون‌های هفته چهل و دوم سال 2015

به پایان هفته چهل و دوم میلادی رسیدیم