آمار نشان می دهد که کاربران رضایت چندانی از Apple Music ندارند

آمار نشان می دهد که کاربران رضایت چندانی از Apple Music ندارند

مدتی پیش اعلام شد که 11 میلیون نفر از دارندگان آیپد ها و آیفون ها برای اشتراک رایگان 3 ماهه ی Apple Music ثبت نام کردند. در ابتدا به نظر می رسید که این شرکت موفقیت بزرگی با راه اندازی این سرویس حاصل کرده است در حالی که سرویس Spotify در مدت زمان بسیار زیادی که فعالیت دارد تنها 20 میلیون کاربر را جذب کرده است اما امروز صبح مشخص شد که اپل نتوانست آن طور که انتظار داشت کاربران را به سمت سرویس اختصاصی خود ببرد.

طی نظر سنجی ای که به تازگی برگزار شد، مشخص شد که 48 درصد از افرادی که از سرویس رایگان Apple Music استفاده کرده بودند، آن را ترک کرده و 52 درصد باقی مانده ظاهرا قصد ادامه ی اشتراک این سرویس را دارند که حدودا 5 میلیون نفر را شامل می شود.

این اشتراک سه ماهه و رایگان از ماه ژوئن شروع شد و تا پایان سپتامبر ادامه دارد. قیمت های اشتراک این سرویس نیز مقرون به صرفه به نظر می رسد و کاربران موظفند به ازای هر ماه اشتراک این سرویس 9.99 دلار را پرداخت کنند. گزینه ی اقتصادی و بسیار مناسبی نیز وجود دارد برای افرادی که در خانواده ی خود از دستگاه های اپل استفاده می کنند. این افراد، در صورتی که در خانواده ی خود تا سقف 6 نفر استفاده کننده ی آیپد و آیفون دارند، می توانند با پرداخت 14.99 دلار برای تمام اعضای خانواده اشتراک این سرویس ار تهیه نمایند.

هم چنین اعلام شده است که شرکت اپل در آینده برنامه های بسیار زیادی برای سرویس Apple Music خود دارد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و