استفاده از باتری 4100 میلی آمپری در اسمارت فون Galaxy Note 5 Active

استفاده از باتری 4100 میلی آمپری در اسمارت فون Galaxy Note 5 Active

- دراخبار تکنولوژی
69
۰

کمپانی بزرگ سامسونگ در جدیدترین پرچمدار خود یعنی اسمارت فون گلکسی نوت 5 از باتری 3000 میلی آمپر ساعتی استفاده کرده است که انتظار استفاده از این باتری را در این گوشی هوشمند نداشتیم. به تازگی شایعاتی مبنی بر اینکه کمپانی بزرگ سامسونگ قصد دارد نسخه جدیدی از گوشی هوشمند گلکسی نوت 5 با باتری 4100 میلی آمپر ساعتی رونمایی و وارد بازار کند. در این خبر ذکر شده است که این کمپانی بزرگ پردازنده و صفحه نمایش را نیز برای مصرف کمتر باتری، بهینه کرده است و به همین دلیل شاهد شارژدهی زیاد این گوشی هوشمند خواهیم بود. بنا به اطلاعات منتشر شده، این مدل جدید Galaxy Note 5 Active نام دارد. در ادامه همراه ما باشید.

خوشبختانه این شایعه منتشر شده گویا یک خبر صحیح می باشد و صحت دارد چرا که خبر دیگری در این زمینه نیز منتشر شده است که طبق این خبر، در ماه آبان کمپانی سامسونگ اسمارت فونی با نام گلکسی نوت 5 اکتیو توسط اپراتور AT&T آمریکا به همراه باتری 4100 میلی آمپر ساعتی را وارد بازار خواهد کرد. همچنین در این خبر ذکر شده است که این گوشی گواهینامه‌ ضد آب IP68 را کسب کرده است و در مقابل آب و گرد و غبار مقاومت می کند. اسمارت فون گلکسی نوت 5 اکتیو در روز 8 نوامبر سال میلادی جاری به صورت رسمی وارد بازار خواهد شد. گویا کمپانی سامسونگ برای تعطیلات پایان سال برنامه ریزی می کند.

مهمترین دلیلی که باعث می شود این شایعه به یک خبر صحیح تبدیل شود، این است که در گذشته کمپانی سامسونگ همین کار را برای اسمارت فون گلکسی اس 6 انجام داد و اسمارت فون گلکسی اس 6 اکتیو را با باتری قدرتمندتری وارد بازار کرد. اسمارت فون گلکسی اس 6 اکتیو توانسته امتیازهایی خوبی را در تست های باتری خود بدست بیاورد و ممکن است همین داستان برای اسمارت فون گلکسی نوت 5 اکتیو نیز تکرار شود. البته نگفته نماند که بیشتر این تست ها بر روی مقاومت بدنه، پرتاب و ضد آب بودن دستگاه به جای طراحی شیشه ای تمرکز داشتند. کمپانی کره ای سامسونگ در تلفن هوشمند گلکسی اس 6 اکتیو از یک باتری بزرگتر اما در همان بدنه قرار داده بود و شاهد افزایش شارژدهی گوشی بودیم. به همین دلیل انتظار می رود که سامسونگ همین داستان را برای گوشی هوشمند گلکسی نوت 5 اکتیو نیز تکرار کند.

دیدگاه شما در خصوص اسمارت فون سامسونگ Galaxy Note 5 Active چیست؟ آیا میزان فروش این گوشی بیش از سامسونگ گلکسی نوت 5 خواهد بود؟ دیدگاه خود را در همین پست به اشتراک بگذارید.

منبع

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مایکروسافت 2300 کارمند بخش موبایل نوکیا را اخراج می کند

همانطور که اطلاع دارید مدتی ها پیش کمپانی