Verizon به زودی باگ Stagefright در HTC One M9 را توسط اندروید 5.1 برطرف می کند

Verizon به زودی باگ Stagefright در HTC One M9 را توسط اندروید 5.1 برطرف می کند

اگر شما یکی از دارندگان HTC One M9 هستیدکه گوشی شما تحت قرار داد Verizon لاک شده است، باید خوشحال باشید چرا که به زودی شما آپدیت لالیپاپ 5.1 را دریافت خواهید کرد که علاوه بر پیشرفت در موارد مختلف، گوشی شما را در برابر افرادی که توسط روزنه ی Stagefright به شما هجوم خواهند آورد محافظت می کند.

در حال حاضر این بروزرسانی برای دستگاه نام برده توسط اپراتور های AT&T، T-Mobile و Sprint به صورت کامل انتشار یافته است و این اپراتور نیز آخرین حامل بزرگی خواهد بود که عرضه ی این آپدیت را آغاز کرده است.

بعد از این اپراتور ها، اکنون نوبت به Verizon رسیده است و این شرکت نیز خلاصه ای از Changelog این بروزرسانی را طی یک توئیت در توئیتر منتشر نموده است که به شرح ذیل است:

HTC One (M9) Verizon customers! Received approval for L5.1 which will OTA out tomorrow. Includes Stagefright fix,Band 3 & 7 enabled -roaming

مشتریان ( HTC One ( M9! آپدیت لالیپاپ 5.1 از فردا به صورت OTA منتشر خواهد شد. در این بروزرسانی، باگ Stagefright برطرف شده است و از این پس شما در حالت رومینگ نیز می توانید از LTE Band 3 و 7 استفاده نمایید.

همانطور که مشاهده کردید آپدیت به صورت Over-the-air منتشر خواهد شد پس زمانی را می طلبد تا برای تمام کاربران Verizon این دستگاه موجود شود. اگر شما مایل هستید تا این آپدیت را زود تر دریافت کنید، می توانید در تنظمیات گوشی خود برای آپدیت های موجود جستجو کنید.

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و