نینتندو قیمت 2DS را به 100 دلار کاهش داد

نینتندو قیمت 2DS را به 100 دلار کاهش داد

اگر هنوز هم کسانی هستند که قصد خرید یک Nintendo 2DS را داشتند، امیدواریم که شب گذشته این کار را نکرده باشید، چرا که امروز نینتندو قیمت مدل دو صفحه ای آن را 100 دلار تعیین کرده است. همانطور که گفتیم این مدل پلاستیکی، دارای دو صفحه نمایش می باشد در کنار یک پد آنالوگ، چهار دکمه ی فیزیکی و یک قلم هوشمند به عرضه می رسد.

ناگفته نماند که 2DS تعداد بسیار زیادی از بازی های DS و 3DS را نیز اجرا می کند و مدل های جدید صد دلاری با یک بازی Mario Kart 7 به صورت رایگان در پک دستگاه به فروش می رسند.

2DS در اکتبر 2013 به صورت رسمی رونمایی و عرضه شد و این دستگاه تنها 2.1 میلیون واحد فروش داشت که رقم نا امید کننده ای برای این شرکت محسوب می شود. در واقع این کنسول ( همانطور که از نامش پیداست ) برای افرادی طراحی شده است که بیشتر به بازی های دو بعدی علاقه دارند و اشتیاق چندانی به انجام بازی های سه بعدی ندارند.

کنسول های شرکت نینتندو همواره از محبوبیت کمتری نسبت به کنسول های بازی سونی و مایکروسافت برخوردار بودند و در سال 2014، همزمان با معرفی کنسول های نسل هشتمی، این شرکت دستگاه جدیدی را معرفی نکرد. چند ماه پیش نیز بعد از فوت رئیس اصلی این شرکت که خالق عناوین خاطره انگیز Super Mario و غیره بود، اوضاع برای این شرکت بدتر شد و انتظار می رود که آن ها تمام تمرکز خود را برای طراحی کنسول بعدیشان به بهترین نحو جمع کرده باشند.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و