Galaxy S6 Edge Plus دو سیم کارته با قیمت ۹۹۹٫۹۹ دلار تایید شد

Galaxy S6 Edge Plus دو سیم کارته با قیمت ۹۹۹٫۹۹ دلار تایید شد

Samsung-Galaxy-Note5--amp-S6-edge-official-images (11)

سامسونگ در کنفرانس UNPACKED اخیر خود تنها به معرفی Galaxy Note 5 و Galaxy S6 Edge Plus به همراه قیمت و مشخصات آن ها بسنده کرد و شاید فراموش کرده بود تا چیز هایی را نیز به صورت رسمی اعلام کند. اما حالا به صورت رسمی اعلام شده است که این دو فبلت، نسخه ی دو سیم کارته خواهند داشت اما در حال حاضر تنها قیمت فبلت لبه دار مشخص شده است.

اخباری شنیده می شود مبنی بر اینکه پیش فروش نوت ۵ دو سیم کارته از فیلیپین آغاز خواهد شد و خبر ناامید کننده نیز این است که نسخه های دو سیم کارته ی این فبلت ها هم دارای مدل های ۱۲۸ گیگابایتی نخواهند بود.

اما پیش فروش نسخه ی دو سیم کارته ی Galaxy S6 Edge Plus از طریق فروشگاه eBay انجام خواهد شد و آن ها قیمت این فبلت را ۹۹۹٫۹۹ دلار اعلام کرده اند.

تمام مشخصات فنی و ابعاد دستگاه ها با یکدیگر مشابه اند و باز هم تکرار می کنیم که هیچ گونه راهی برای استفاده از micro SD وجود ندارد و شما مجبورید که به حافظه ی داخلی حداکثر ۶۴ گیگابایت بسنده کنید.

در حال حاضر این مدل ها در فروشگاه های محدودی به فروش می رسند اما طبق سنت سامسونگ و تجربه های پیشین، این نسخه ها به زودی در تمام مارکت های رسمی به فروش خواهند رسید.

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و