Galaxy S6 Edge Plus دو سیم کارته با قیمت 999.99 دلار تایید شد

Galaxy S6 Edge Plus دو سیم کارته با قیمت 999.99 دلار تایید شد

سامسونگ در کنفرانس UNPACKED اخیر خود تنها به معرفی Galaxy Note 5 و Galaxy S6 Edge Plus به همراه قیمت و مشخصات آن ها بسنده کرد و شاید فراموش کرده بود تا چیز هایی را نیز به صورت رسمی اعلام کند. اما حالا به صورت رسمی اعلام شده است که این دو فبلت، نسخه ی دو سیم کارته خواهند داشت اما در حال حاضر تنها قیمت فبلت لبه دار مشخص شده است.

اخباری شنیده می شود مبنی بر اینکه پیش فروش نوت 5 دو سیم کارته از فیلیپین آغاز خواهد شد و خبر ناامید کننده نیز این است که نسخه های دو سیم کارته ی این فبلت ها هم دارای مدل های 128 گیگابایتی نخواهند بود.

اما پیش فروش نسخه ی دو سیم کارته ی Galaxy S6 Edge Plus از طریق فروشگاه eBay انجام خواهد شد و آن ها قیمت این فبلت را 999.99 دلار اعلام کرده اند.

تمام مشخصات فنی و ابعاد دستگاه ها با یکدیگر مشابه اند و باز هم تکرار می کنیم که هیچ گونه راهی برای استفاده از micro SD وجود ندارد و شما مجبورید که به حافظه ی داخلی حداکثر 64 گیگابایت بسنده کنید.

در حال حاضر این مدل ها در فروشگاه های محدودی به فروش می رسند اما طبق سنت سامسونگ و تجربه های پیشین، این نسخه ها به زودی در تمام مارکت های رسمی به فروش خواهند رسید.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و