شایعه: Foxconn تولید قطعات iPhone 6c را آغاز کرده است؛ عرضه ی این گوشی در نوامبر امسال؟

شایعه: Foxconn تولید قطعات iPhone 6c را آغاز کرده است؛ عرضه ی این گوشی در نوامبر امسال؟

طی آخرین شایعات در رابطه با iPhone 6c اعلام شده است که شرکت Foxconn، که تامین کننده ی بسیاری از قطعات اپل است، شروع به استخدام کاربرانی کرده است تا برای تولید انبوه قطعاتی برای یک آیفون 4 اینچی آماده شود! از طرفی نیز اعلام شده است که آیفون 6c در نوامبر امسال عرضه خواهد شد.

این اطلاعات توسط کاربر evleaks@ منتشر شده اند. از طرفی او ادعا می کند که این شرکت برای تولید یک آیفون 4 اینچی آماده می شود کمتر پیش آمده است که ادعا های این شخص اشتباه از آب در بیایند؛ از طرفی تصاویر بسیار زیادی در رابطه با آیفون های بعدی که هم اندازه ی iPhone 6 هستند منتشر شده است. در اینجا کمی تامل در این قضیه نیاز است که چه اتفاقی پیش خواهد آمد اما به هر حال باید تا انتشار اخبار رسمی منتظر ماند.

به تازگی یکی از کاربران داخلی این شرکت نیز تایید کرده بود که آن ها از سوی اپل، سفارش تولید صفحه نمایش های 4 اینچی را دریافت کرده بودند که مربوط به iPhone 6c می شد و او هم چنین اعلام کرده بود که قیمت این مدل نسبت به 5c افزایش خواهد داشت؛ همچنین iPhone 6c دارای بدنه ی فلزی خواهد بود نه پلاستیکی.

انتظار می رود که اپل در نهم سپتامبر از آیفون های 6s و 6s Plus رونمایی کند و به طور حتم قابلیت Force Touch نیز در آن ها استفاده شده است. اما بهره گیری از این قابلیت در iPhone 6c، عاملیست که باعث گرانی آن می شود و شاید اپل در این مدل از این قابلیت چشم پوشی کند.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و