اپل دوربین های مشکل دار iPhone 6 Plus را به صورت رایگان تعویض خواهد کرد

اپل دوربین های مشکل دار iPhone 6 Plus را به صورت رایگان تعویض خواهد کرد

آیا شما نیز یکی از افرادی هستید که متوجه بروز مشکلاتی در دوربین iPhone 6 Plus خود شده اید؟ خبر بد برای شما این است که این مشلات مربوط به سخت افزار دوربین شما می شود و خبر خوب این است که اپل تصمیم گرفته است به صورت رایگان دوربین این دستگاه را تعویض نماید. البته این مشکل برای درصد بسیار کمی از خریداران این فبلت رخ داده بود و مورد مشابه را نیز در گذشته و Samsung Galaxy S5 نیز دیده بودیم.

برای تعمیر دوربین این دستگاه دو راه وجود دارد. قبل از انتخاب یکی از آن ها شما باید وارد سایت اپل شده و سریال نامبر دستگاه خود را در بخش مربوطه وارد کرده و بعد از آن می توانید گوشی خود را با هزینه ی خود شرکت پست کرده و چند روز بعد آن را تحویل بگیرید یا اینکه به یکی از شعبه های رسمی اپل استور مراجعه کنید که متاسفانه هنوز در ایران از این خدمات پشتیبانی نمی شود.

به گفته ی اپل این مشکلات برای افراد بسیار کمی پیش آمده است و دستگاه های آن ها جزء فبلت هاییست که اپل در بین ماه های سپتامبر 2014 تا ژانویه ی 2015 تولید نموده است. هم چنین شما تا سه سال آینده از این پشتیبانی رایگان بهره مند خواهید بود.

هم چنن اپل گفته است: ” اگر دستگاه آیفون 6 پلاس شما تصاویر شطرنجی می گیرد می توانید با ارائه ی دستگاه خود، صاحب یک دوربین iSight به صورت رایگان شوید “. هم چنین اپل گفته است که تعداد دستگاه های گزارش شده بسیار بسیار کم است.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و