تاریخ انتشار لانچ تریلر Metal Gear Solid V The Phantom Pain مشخص گردید

تاریخ انتشار لانچ تریلر Metal Gear Solid V The Phantom Pain مشخص گردید

بازی Metal Gear Solid V The Phantom Pain را می توان مورد انتظارترین عنوان شهریور ماه دانست ، زیرا این عنوان احتمالا آخرین نسخه سری جذاب Metal Gear Solid خواهد بود که این خیلی از بازیبازان را بی شک ناراحت خواهد کرد . اما به تازگی تاریخ انتشار لانچ تریلر بازی Metal Gear Solid مشخص شده که برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنم تا با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

شاید برای خیلی از شما که این متن را می خوانید جالب باشد که چرا خبر انتشار لانچ تریلر بازی Metal Gear Solid V The Phantom Pain را داریم اعلام می کنیم ، می توانیم بگوییم این لانچ تریلر با بقیه لانچ تریلر های منتشر شده یک تفاوت دارد و فرق آن این است که لانچ تریلر ساخته شده توسط تهیه کننده بازی یعنی آقای Hideo Kojima می باشد که این تفاوت لانچ تریلر این بازی یعنی Metal Gear Solid V The Phantom Pain را مشخص می کند.

 

بازی Metal Gear Solid V:The Phantom Pain که ناشر آن Konami و سازنده آن نیز Kojima می باشد در تازیخ ۱ Septamber مصادف با ۱۶ شهریور برای پلتفرم های PC,XBOX ONE,PS4,XBOX 360,PS3 منتشر خواهد گردید.لازم به ذکر است که این عنوان یک نسخه دیگر هم که منتشر شده دارد که Ground Zeroes نام دارد و این نسخه پیش درآمدی بر Phantom Pain می باشد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Huawei GX8 به صورت رسمی در فروشگاه های اینترنتی موجود است

کمپانی نامدار هوآوی، هفته گدشته به صورت رسمی