تاریخ عرضه نسخه PC آفیس 2016 مشخص شد

تاریخ عرضه نسخه PC آفیس 2016 مشخص شد

- دراخبار تکنولوژی
40
۰

آیا منتظر نسخه جدید Microsoft Office هستید؟ گزارشی که منتشر شده است نشان می دهد این انتظار 3 ساله در حال اتمام است, پیش از این مایکروسافت اعلام کرده بود که Microsoft Office 2016 در نیمه ی دوم سال 2015 میلادی عرضه خواهد شد اما حالا زمان دقیق عرضه ی Microsoft Office 2016 مشخص شده است و قرار است که 22 سپتامبر این روز باشد.

مایکروسافت پیش از این نسخه ی مکینتاش Microsoft Office 2016 را در ماه جولای عرضه کرده بود و حال به نظر می رسد که این شرکت قصد دارد تا نسخه Microsoft Office 2016 را برای کاربران ویندوز عرضه کند, بر اساس گزارشی که سایت WinFuture.DE  منتشر کرد, قرار است تا نسخه ی ویندوز Microsoft Office 2016 در 22 سپتامبر عرضه خواهد شد.

WinFuture دراین گزارش ادعا می کند که یکی از اعضای داخلی شرکت مایکروسافت یادداشتی را برای آنها ارسال کرده است و مدعی شده است که روز 22 سپتامبر روز عرضه ی نسخه ی جدید Microsoft Office است.

در روز 22 سپتامبر قرار است مایکروسافت نسخه های جدید Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Skype for Business, Project, Visio, Access و Publisher عرضه خواهد کرد, در آفیس 2016 شاهد ویژگی ها و بهبود های جدیدی خواهیم بود, آفیس 16 با تم تیره عرضه خواهد شد و دارای دستیار صوتی Tell Me می باشد, آفیس 2016 قابلیت تغییر اندازه ی خودکار صفحه را دارد و در Outlook جدید شما قادر خواهید بود به ایمیل های قدیمی خود نیز دسترسی داشته باشید.
برای اخبار بیشتر با تکفارس همراه باشید.

منبع

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

لیست پرفروش ترین اسمارت فون‌های هفته چهل و دوم سال 2015

به پایان هفته چهل و دوم میلادی رسیدیم