LG یک دستگاه خارق العاده را برای سه ماهه ی آخر 2015 برنامه ریزی کرده است

LG یک دستگاه خارق العاده را برای سه ماهه ی آخر 2015 برنامه ریزی کرده است

در سال جاری و ماه های گذشته، روابط عمومی بخش موبایل LG Electronic اعلام کرده بود که در حال طراحی و ساخت یک دستگاه خارق العاده هستند که در نیمه ی دوم 2015 عرضه خواهد شد. اطلاعات بیشتری در آن زمان در رابطه با این دستگاه گفته نشد اما انتظار می رود که موبایل یا فبلتی که با آن روبرو هستیم، از جنس فلز و شیشه باشد و سخت افزار باورنکردنی ای در آن به کار رفته باشد.

هم چنین طی صحبت هایی که شخص نام برده برای گزارش مالی سه ماهه ی سوم 2015 شرکت ال جی انجام داده بود، اطلاعات گفته شده را تایید کرد و گفت که ما که همچنان معتقدیم دستگاهی که بر روی آن کار می کنیم یک ابرقدرت خواهد بود.

نظرات کارشناسان این است که LG قصد دارد تا یک فبلت را روانه ی بازار کند که بتواند با نوت 5 و 6 اس پلاس رقابت داشته باشد. از آن جایی که ال جی نیز گوشی / فبلت بعدی خود را فقط با لفظ ” دستگاه ” یا ” Handset ” می خواند و از گفتن ” گوشی / موبایل آینده ی ما ” خودداری می کند، این نظریه دور از ذهن نخواهد بود.

در همین راستا انتظار می رود که ال جی قابلیتی منحصر به فرد به این فبلت اضافه کند تا بتواند با وجود S Pen در فبلت سامسونگ نیز رقابت کند؛ البته شاید این شرکت هم تصمیم به استفاده از یک قلم هوشمند بگیرد.

0

1 نظر

  1. “طی صحبت هایی که شخص نام برده برای گزارش مالی سه ماهه ی سوم ۲۰۱۵ شرکت ال جی انجام داده بود، اطلاعات گفته شده را تایید کرد و گفت که ما که همچنان معتقدیم دستگاهی که بر روی آن کار می کنیم یک ابرقدرت خواهد بود.”

    خخخخخخخخخخخخخ ابر قدرت !!! وقتی قدرت چکش چرمیش اندازه زد 3 سونی هستش مشخصه چی میسازه الجی خخخخخخخخخ همون زد 3 + که مشکل داغ کردن داره کل شرکت الجی رو خورده وای به حال زد 5 که خدا عاقبت الجی و سامی پلاستیک رو بخیر کنه چون ضرر هاشون در حال شروع شدنه :rotfl:

    0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و