Sprint: بروزرسانی جدیدی برای پشتیبانی از Samsung Pay در پرچمداران جدید سامسونگ عرضه خواهد کرد

Sprint: بروزرسانی جدیدی برای پشتیبانی از Samsung Pay در پرچمداران جدید سامسونگ عرضه خواهد کرد

قابلیت Samsung Pay در حال حاضر در کشور آمریکا در دسترس نیست اما همانطور که قبلا در خبری اعلام کردیم این قابلیت به زودی برای تمام کشور ها و تمام گوشی های هوشمند در دسترس قرار خواهد گرفت در همین راستا به زودی اپراتور Sprint برای پرچمداران Galaxy S6 و S6 Edge بروزرسانی ای را منتشر خواهد کرد تا این دستگاه ها را برای استفاده از این قابلیت آماده کند.

این آپدیت که در روز های آینده منتشر خواهد شد، در واقع یک نرم افزار کامل را در دسترس کاربران قرار می دهد تا افرادی که اسمارت فون های فوق را از این اپراتور خریده اند، بتوانند از روز بیست و هشتم سپتامبر به استفاده از قابلیت Samsung Pay بپردازند.

هم چنین اپراتور های دیگر باید به زودی نسبت به انتشار این آپدیت های اقدام کنند اما هنوز خبر بیشتری در رابطه ب آن ها در دسترس نیست. در حال حاضر تنها اسمارت فون های نام برده ی سامسونگ به همراه دو فبلت جدید این شرکت از قابلیت Samsung Pay استفاده می کنند.

این بروزرسانی علاوه بر این ویژگی، افزودنی های دیگری نیز برای پرچمداران سامسونگ در نظر دارد که هنوز به صورت دقیق به آن ها پرداخته نشده است اما انتظار می رود که به زودی آن ها Changelog کامل این آپدیت را منتشر نمایند.

بعد از دریافت این آپدیت، دستگاه های Galaxy S6 با نرم افزار نسخه ی G920PVPU2BOH1 و نسخه ی Edge با نسخه ی G925PVPU2BOH1 بوت خواهند شد. آپدیت در حال حاضر نیز برای دانلود قرار دارد اما از آن جایی که به صورت OTA منتشر شده است، همه ی کاربران این دستگاه ها که گوشی هایشان تحت قرار داد Sprint به صورت یک جا آپدیت را دریافت نخواهند کرد و چند روزی به طول می انجامد تا تمام کاربران آن را دریافت کنند.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و