هوآوی دو تیزر جدید در رابطه با Mate S منتشر کرد؛ قابلیت های Force Touch و Incredible Touch

هوآوی دو تیزر جدید در رابطه با Mate S منتشر کرد؛ قابلیت های Force Touch و Incredible Touch

کدام اسمارت فون نخست با قابلیت Froce Touch عرضه خواهد شد؟ این سوالیست که از زمانی که اپل این ویژگی را معرفی کرد به وجود آمد. هوآوی نیز اعلام کرد که یکی از اولین شرکت هایی خواهد بود که از این قابلیت در فبلت بعدیش بهره خواهد برد و به نظر می رسد که این کمپانی آسیایی قصد دارد تغییرات مثبتی را در روند پیشرفت شان اعمال نماید.

در حال حاضر ZTE Axon Mini نیز از این قابلیت بهره برداری می کند که به زودی عرضه خواهد شد. امروز هوآوی دو تیزر در رابطه با فبلت بعدیش منتشر نمود که کاربران را با قابلیت های Force Touch و Incredible Touch آشنا می کند. قابلیت Incredible Touch به نظر بسیار کارآمد می آید. همانطور که در تصویر دوم می بینید، عبارت “Now, Camera really starts with ‘C'” و همانطور که متوجه شدید، به عنوان مثال برنامه ی دوربین در این فبلت با نوشتن حرف C بر روی صفحه نمایش آن اجرا خواهد شد.

همانطور که در تصویر اول می بینید، این تیزر به قابلیت Force Touch اشاره دارد و در پایین عکس نیز نوشته شده است IFA 2015 پس قطعا ما باید منتظر Huawei Mate S در هفته ی آینده و در شهر برلین، باشیم.

یکی از موارد مهمی که در تصویر اولی به چشم می خورد، عبارت “آیا فشردن نیز می تواند متفاوت باشد؟” است که احتمال می رود شرکت هوآوی تدابیری اندیشیده است تا از این قابلیت به عنوان یک روش برای باز کردن قفل گوشی استفاده کند و یا شاید منظور فقط همان میزان فشار وارد شده بر صفحه نمایش است و افکار دیگر را باید دور بریزیم!

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Surface Pro 4 به احتمال زیاد دارای حاشیه ی صفحه نمایش فوق باریک خواهد بود

کمپانی آمریکایی مایکروسافت در هفته ی آینده و